Belfer 2024

Z wielką radością ogłaszamy, że naszym tegorocznym kandydatem na Belfra UWM, a tym samym Belfrem Wydziału Nauki o Żywności został dr inż. Adam Więk!
Jak Wam wszystkim wiadomo, dr inż. Adam Więk jest pracownikiem Katedry Mikrobiologii Żywności, Technologii i Chemii Mięsa, oraz pełni rolę prodziekana ds. studenckich.
Co o Naszym Kandydacie mówią studenci: (...) jest surowym i wymagającym prowadzącym, ale za to zawsze zapyta, co słychać i pomoże w każdym napotkanym problemie.
Z kolei sam Prodziekan często mówi o sobie, że jest dydaktykiem, ale także pedagogiem i wychowawcą.

A teraz najważniejsze, głosujemy na Naszego Belfra codziennie na Facebooku do 10 stycznia do 23.59. Każdy, codzienny głos się liczy!!!