Technolog - Węgorzewo

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną inicjatywy i pasjonatem technologii, zapraszamy do aplikowania. Skorzystaj z szansy dołączenia do zespołu tworzącego nowoczesne jachty. Wyślij swoje CV na adres email: rekrutacja@ayprime.pl

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Technologa

Lokalizacja: Węgorzewo i okolice

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i wykonawczej dla procesu produkcji jachtów
  • Wykonywanie schematów montażowych oraz modeli 3D elementów jachtów
  • Kontrola i korekta odchyleń w procesie produkcyjnym
  • Inicjowanie usprawnień w procesie produkcyjnym
  • Analiza przyczyn wad jakościowych
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia celów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziana znajomość konstrukcji jachtu/statku
  • Bardzo dobra znajomość programu Rhinoceros 3D lub podobnego
  • Umiejętność konstruowania norm technologicznych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / B2B (pełen etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon oraz inne niezbędne do realizacji zadań

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na stanowisko, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Pozdrawiam,
Agnieszka Radziszewska
Key Account Manager
83-000 Pruszcz Gdański
ul. Chopina 28/007
Mobile (530) 050-486
www.ayprime.pl