Technolog - konstruktor

Istniejący od ponad 25 lat Zakład Metalowy AGROMASZ w Mrągowie jest producentem maszyn rolniczych, a w szczególności ładowaczy czołowych do wszystkich typów ciągników rolniczych. Wysoką jakość wyrobów gwarantuje obwiązujący w firmie system zarządzania jakości ISO 9001:2008, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia przyznane firmie, jak i jej wyrobom przez użytkowników, a także specjalistów z branży maszyn rolniczych.

W związku z dynamicznym rozwojem, mającym odzwierciedlenie m.in. w modernizacji parku maszynowego poprzez zakup nowoczesnych maszyn CNC firma poszukuje pracowników na stanowisko:

TECHNOLOG - KONSTRUKTOR

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności Mechanika i Budowa Maszyn, Technika Rolnicza i Leśna lub pokrewnych,
  • Dobra znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn,
  • Dobra znajomość procesów obróbki metali,
  • Obsługa programów do projektowania 3D (Inventor),
  • Znajomość programowania maszyn CNC,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • Umiejętność kompleksowego podejścia do wykonywanych zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zadania zatrudnionego na stanowisku:

  • Projektowanie elementów maszyn zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami,
  • Programowanie maszyn CNC,
  • Przygotowywanie projektów konstrukcyjnych na potrzeby działu produkcyjnego,
  • Przystosowywanie istniejących rozwiązań do wymagań Klientów,
  • Nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi wyrobami poprzez ścisłą współpracę z działem produkcyjnym oraz montażem,
  • Opracowywanie zestawień materiałowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Współprace z fachowym zespołem,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV na adres: agromasz@o2.pl
Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: "Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb procesu rekrutacji".

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz że nadesłanych ofert nie zwracamy.