Research Technician

Agencja Doradztwa Personalnego PGB Human Resources dla jednego ze swoich
kluczowych klientów, specjalizującego się w branży druku 3D, poszukuje osoby na
stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn, woj. warmińsko - mazurskie
Nr ref.: RT_0616_O_I

Opis stanowiska:

  • Udział w pracach badawczo-rozwojowych
  • Prowadzenie badań niszczących i nieniszczących prototypów oraz wdrażanych produktów
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań
  • Budowa stanowisk badawczych oraz wprowadzanie modyfikacji w prototypach
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na rzecz bieżących projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn,
  • Automatyka i Robotyka, Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych)
  • Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu badań materiałów i prototypów
  • Wysokie zdolności manualne
  • Doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami warsztatowymi
  • Doskonałe zdolności organizacyjne oraz dbałość o szczegóły
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego technicznego
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilną i interesująca pracę w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych zachęcam do kontaktu i przesłania CV.
Osoba do kontaktu:
Angelika Gregorczyk
Asystent ds. sprzedaży i rekrutacji
tel. 690 897 007
e-mail: a.gregorczyk@pgbhr.com