Warsztaty badania powierzchni stopów metali

UWAGA STUDENCI WNT !

Ogłaszamy nabór na nieodpłatne szkolenia pt.: Warsztaty badania powierzchni stopów metali”

Podczas szkolenia planowane jest wykorzystanie profilometru do oceny chropowatości powierzchni stopów metali poddanych procesom degradacji oraz obróbce ubytkowej.

Jest to nabór na ostatnią (czwartą) grupę, w której udział będzie mogło wziąć 17 osób. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia odbędą się w Olsztynie w siedzibie Wydziału Nauk Technicznych przy ul. Oczapowskiego 11 w sali B3 w następujących terminach*:

• 2.XII.2022, godz. 8:45-11:00,
  • 9.XII.2022, godz. 8:45-11:00,
  • 16.XII.2022, godz. 8:45-11:00,
  • 13.I.2023, godz. 8:45-11:00.

Całkowity czas szkolenia wynosi 12h.

W szkoleniach mogą brać udział studenci dwóch ostatnich semestrów studiów I i II stopnia.

Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia wydany przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie

Wypełnione dokumenty rekrutacyjne:

należy dostarczyć do pok. E27 (WNT) do dnia 15.11.2022r. Istnieje możliwość wypełnienia dokumentów na miejscu na gotowych drukach.

Uwaga:

Przed wypełnieniem dokumentów zgłoszeniowych należy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

*Powyższe terminy mogą jeszcze ulec zmianie