Nagrody Rektora dla studentów i doktorantów

NAGRODA ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW

Zgodnie z Zarządzenie Nr 83/2022 Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z dnia 1 grudnia 2022 roku w sprawie Regulaminu przyznawania nagród Rektora za osiągnięcia sportowe studentów i doktorantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wnioski o nagrodę należy składać do dnia 15 marca 2023 r. w Kancelarii Głównej przy ul. M.Oczapowskiego 2 (budynek Rektoratu).

Dokumenty należy składać w zapieczętowanej kopercie, opisanej jako "wniosek o przyznanie nagrody Rektora za osiągnięcia sportowe studentów i doktorantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie".

Zarządzenie Nr 83/2022, wraz załącznikami można znaleźć pod linkiem: Zarządzenie Nr 83/2022

NAGRODA ZA DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNĄ STUDENTÓW I DOKTORANTÓW NA RZECZ UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE

Zgodnie z Zarządzenie Nr 84/2022 Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z dnia 1 grudnia 2022 roku w sprawie Regulaminu przyznawania nagród Rektora za działalność społeczną studentów i doktorantów na rzecz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wnioski o nagrodę należy składać do dnia 15 marca 2023 r. w Kancelarii Głównej przy ul. M.Oczapowskiego 2 (budynek Rektoratu).

Dokumenty należy składać w zapieczętowanej kopercie, opisanej jako "wniosek o przyznanie nagrody Rektora za działalność społeczną studentów i doktorantów na rzecz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie".

Zarządzenie Nr 84/2022, wraz załącznikami można znaleźć pod linkiem: Zarządzenie Nr 84/2022