05.04.23r. godz. 21.45 1A – 1B

REGULAMIN

1. Drużyna może składać się maksymalnie z 12 graczy. (studentów, studentek, pracowników wydziałów, studentów Erasmusa).
  2. W grze udział bierze 7 zawodników (bramkarz + 6 zawodników w polu).
  3. W grupach gramy `każdy z każdym` bez rewanżu. Zwycięzcy grup grają w meczu o złoto, zespoły z drugich miejsc o brąz, z trzecich o 5 miejsce w klasyfikacji generalnej (KG), a z czwartych
    o 7 miejsce w KG.
  4. Czas gry wynosi 2x10 minut + 2 minuty przerwy, kary wykluczenia wynoszą 1 minutę.
  5. Mecz finałowy i oraz mecze o 3, 5 i 7 miejsce będą rozgrywane 2x15 min + 3 min przerwy, kary wykluczenia wynoszą 1 minutę.
  6. Osoby studiujące na dwóch lub więcej wydziałach mogą grać tylko w jednej drużynie wydziałowej.
  7. Każda z drużyn zobowiązana jest posiadać koszulki W TYM SAMYM KOLORZE (najlepiej inne niż przeciwnik).
  8. Mecze fazy grupowej i pucharowej rozgrywane będą środy od godziny 21.00 do 22.45 na hali sportowej przy ul. Prawocheńskiego 7 w Kortowie.
  9. Przed pierwszym meczem kapitanowie drużyn bądź wydziałowi koordynatorzy ds. sportu zobowiązani są do przedstawienia imiennej listy zawodników z podaniem nr albumu studenta lub katedry (miejsca pracy) wykładowcyi z ewentualnymi numerami na koszulce danego zawodnika do organizatora.
  10. Podczas meczów będą prowadzone protokoły meczowe.
  11. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3pkt, w przypadku remisu zarządza się rzuty karne. Za zwycięstwo po rzutach karnych drużyna otrzymuje 2 pkt, a za porażkę w rzutach karnych 1 pkt.
  12. Zawody rozgrywane będą zgodnie z przepisami ZPRP.
  13. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań.