XX Konferencja WNPiSM UW i Księży Werbistów ONLINE

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w obrady XX Jubileuszowej Konferencji WNPiSM UW i Księży Werbistów ONLINE. Z przesłanych zgłoszeń wynika, że będzie to bardzo ciekawe wydarzenie naukowe :)
Sporo będziemy mówić o Polonii i Polaków w różnym kontekście (zwłaszcza 22 września), ale nie tylko. Podczas każdego panelu liczymy na ożywioną dyskusję po wystąpieniach. W załączeniu przesyłam program konferencji i serdecznie zachęcam w imieniu wszystkich organizatorów do zapoznania się z nim.

Przesyłam także link do spotkania, które odbędzie się w formie hybrydowej (ok. 12-14 uczestników na miejscu, reszta w formie online).
Komunikatorem jest google meet (link obowiązuje przez cały czas trwania konferencji):

https://meet.google.com/ktb-ozsp-ezp

Prosimy, aby zaraz po dołączeniu do spotkania wyłączać mikrofon, a dla informacji o swojej obecności krótko przywitać się z nami na czacie (mikrofon powinien być włączany tylko w momencie zabierania głosu). Na czacie też można kierować prośby o zabranie głosu lub pisać krótkie komentarza jako głos w dyskusji.

Będziemy zaszczyceni Państwa zdalnym uczestnictwem w formie słuchacza czy dyskutanta w wybranym panelu lub całym spotkaniu. Bardzo serdecznie
zapraszamy!

Liczymy na "spotkanie" w Chludowie!
Pozdrawiam serdecznie w imieniu wszystkich organizatorów!
Ania Solarz

 

XX Jubileuszowej
Konferencji WNPiSM UW i Księży Werbistów ONLINE