Uroczysta 18. Gala Belfra UWM 2023

Dnia 17 stycznia 2024 roku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. W Centrum Konferencyjnym naszego Uniwersytetu odbyła się uroczysta 18. Gala Belfra UWM 2023 z wyróżnieniem wykładowców, a następnie koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza.

Szesnastu finalistów, tysiące oddanych głosów i ogromne zaangażowanie studentów potwierdza swoje wyjątkowe miejsce w kalendarzu społeczności akademickiej.

Belfrem Wydziału Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego jest dr Ewelina Mączka.

Prowadzi ona zajęcia z przedmiotów: religiologia, seksualność człowieka, aksjologia życia rodzinnego czy rodzina w wymiarze historycznymi. Jest opiekunem Studenckiego Koła Inicjatyw Prorodzinnych. Wśród studentów ceni otwartość umysłu, chęć dyskusji i wymiany poglądów, rzeczowość, ale i humor oraz odwagę.

Cieszymy się bardzo, że nasz wydział w tym roku reprezentowała dr Ewelina Mączka, a wspierały ją podczas tej Gali - Władze, pracownicy, przewodnicząca i wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego naszego Wydziału. Gratulujemy jeszcze raz takiego wyróżnienia naszej Belfer.