Samorząd studencki

Skład osobowy RWSS WBZ

w roku akademickim 2016/2017

Imię

Nazwisko

Funkcja

e-mail

Prezydium

Tomasz

Chojnowski

Przewodniczący

tomasz.chojnowski@onet.pl 

Łukasz

Sikora

Wiceprzewodniczący

lukasz.sikora94@gmail.com

Łukasz

Schilke

Wiceprzewodniczący

l.schilke@outlook.com

Weronika

Boska

Sekretarz

weronikaboska@gmail.com

Olga

Mierzejewska

Wolny członek

o-mierzejewska@wp.pl

Marta

Miksa

Delegat do RUSS

martamiksa96@gmail.com

Starości i wice-starości bioinżynierii produkcji żywności

Krystian

Palke

I rok Starosta

krystian93p@gmail.com

Simona

Wodzyńska

I rok Zastępca

simonka1290@gmail.com

Olga

Mierzejewska

II rok Starosta

o-mierzejewska@wp.pl

Joanna

Gruźlewska

II rok Zastępca

joannagruzlewskaa@gmail.com

Antoni

Taraszkiewicz

III rok Starosta

antoni.taraszkiewicz.95@gmail.com

Justyna

Antochów

III rok Zastępca

antochowjustyna95@wp.pl

Karolina

Kowalczyk

IV rok Starosta

karolina.kowalczyk3@interia.pl

Agnieszka

Bała

IV rok Zastępca

agnieszka.snieszka@gmail.com

Zootechnika

Ewa

Grabowska

I rok Starosta

ewag404@ineria.pl

Aneta

Filipowicz

I rok Zastępca

sapphire_girl@amorki.pl

Weronika

Boska

II rok Starosta

weronikaboska@gmail.com

Arkadiusz

Huzarek

II rok Zastępca

arek95h@interia.pl

Łukasz

Schilke

III rok Starosta

l.schilk@outlook.com

Tomasz

Drobiszewski

III rok Zastępca

tomasz199502@gmail.com

Karolina

Karbowska

IV rok Starosta

karolina.karbowska33@gmail.com

Marek

Skwierawski

IV rok Zastępca

marek.skwierawski@wp.pl

I rok MSU s.2

Anna

Sokołowska

I rok Starosta

annasokolowska@onet.pl

Diana

Świrydziuk

I rok Zastępca

diana976@wp.pl

Zwierzęta w rekreacji, edukacji i turystyce

Piotr

Marzęcki

I rok Starosta

piotr.marzecki95@gmail.com

Joanna

Błaszczyk

I rok Zastępca

dzoana013@gmail.com

Członkowie RWSS z biernym prawem wyborczym

Natalia

Gołębiewska

III BPŻ

natalia.golebiewska2207@gmail.com

Piotr

Parda

II BPŻ

parda.piotr@gmail.com

Bartosz

Kaczkan

IV BPŻ

kaczkanb@gmail.com

Mateusz

Relewicz

II ZOOT

niemampomyslunafajnylogin@wp.pl

 

Yullia

Sitchenko

III ZOOT

UlaReveler@gmail.com

 

Inga Greta

Wiśniewska

II ZOOT

jestemsobieinga@gmail.com