ROZEZNANIE CENOWE NA DRUK BIULETYNU I ULOTKI22-10-2015

Niniejsze rozeznanie cenowe nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy z dnia 29.01.2004 r. – Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z późn. zm.) i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC.

ROZEZNANIE CENOWE NA DRUK BIULETYNU I ULOTKI

Rozeznanie jest ogłaszane w celu zbadania ofert rynku, oszacowania wartości zamówienia oraz przygotowania się do zamówienia publicznego.

W postępowaniu o udzielenie zamówienia, planuje się udzielenie zamówienia na:

1. Opracowanie graficzne, skład oraz druk biuletynu – wkładki do Wiadomości Uniwersyteckich i dostarczenie do siedziby Zamawiającego.

Parametry techniczne biuletynu:

1. Format: A4 – jedna kartka formatu A3 „złamana” do formatu A4
  2. Papier: kredowy błysk o gramaturze 150 gram
  3. Objętość: 4 strony
  4. Kolorystyka: pełna gama kolorów 4+4
  5. Układ tekstu: pionowy
  6. Nadruk dwustronny
  7. Ilość - podana w formularzu zapytania ofertowego
  8. Termin dostawy 30.12.2015 r.
  9. Treść do zamieszczenia w biuletynie zostanie dostarczona przez Zamawiającego.
  10. Elementy obowiązkowe do umieszczenia na plakacie: 8 kolorowych logotypów, dostarczone przez Zamawiającego.

2. Opracowanie graficzne, skład oraz druk ulotki i dostarczenie do siedziby Zamawiającego.

Parametry techniczne ulotki:

1. Format: przed złożeniem w przybliżeniu 51x17 cm (dł. x szer.) po złożeniu na 3 w przybliżeniu 17x17 cm
  2. Papier: karton offsetowy gładzony, o gramaturze 300 gram
  3. Składanie: 3 składy, złamanie bigowe
  4. Kolorystyka: pełna gama kolorów 4+4
  5. Układ tekstu: poziomy – osobno na każdej stronie
  6. Nadruk dwustronny
  7. Ilość - podana w formularzu zapytania ofertowego
  8. Termin dostawy 30.11.2015 r.
  9. Treść do zamieszczenia na ulotce zostanie dostarczona przez Zamawiającego.

Rozeznanie realizowane w ramach projektu: Przygotowanie, utworzenie i promocja interdyscyplinarnego kierunku "Analiza i kreowanie trendów" , współfinansowanego ze środków funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Lichtensteinu i Norwegii oraz ze środków krajowych.

Zamawiający nie dopuszcza dzielenia oferty.

Zamawiającym usługi będzie Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Wypełniony formularz prosimy przesłać w terminie do 27/10/2015 r., do godziny 12.00 w formie pisemnej, na adres poczty elektronicznej e.dabkowska@uwm.edu.pl/ edyta.szacherska@uwm.edu.pl lub złożyć osobiście, w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii (ul. Prawocheńskiego 9, Korotwo-Olsztyn, budynek Centrum Edukacji Technologicznej - Stara Kotłownia).