UWAGA STUDENCI II roku I stopnia FILOLOGII POLSKIEJ oraz LOGOPEDII
25 października w godz. 18.45-2015 w Auli Dietrichów zaplanowane jest szkolenie z ochrony własności intelektualnej. Obecność obowiązkowa.

UWAGA STUDENCI LOGOPEDII
25 października zajęcia z prof. J. Chłostą-Zielonką zostają odwołane.

UWAGA STUDENCI FILOLOGII POLSKIEJ
24 października zajęcia z prof. S. Buryłą zostają odwołane.

UWAGA STUDENCI FILOLOGII POLSKIEJ
W dniach 23-24 października zajęcia i konsultacje prof. I. Maciejewskiej zostają odwołane.

UWAGA STUDENCI FILOLOGII POLSKIEJ oraz LOGOPEDII
W dniach 22-23 października zajęcia i konsultacje z dr I. Matusiak-Kempą zostają odwołane.

UWAGA STUDENCI II rokU I stopnia LOGOPEDII - moduł komunikowanie publiczne
22 października, w ramach zajęć z animacji kultury z mgr M. Stępień, odbędzie się spotkanie pt. "Poezję czyta się w poniedziałek" z p. Alicją Bykowską-Salczyńską, godz. 18.00, sala pod Amfiteatrem.

UWAGA STUDENCI LOGOPEDII!

W dniach 18-19.10 zajęcia z Prof. J. Panasiuk zostają odwołane z powodu choroby wykładowcy. Odpracowanie nastąpi w późniejszym terminie.

UWAGA STUDENCI I roku II stopnia FILOLOGII POLSKIEJ!
Ćwiczenia z PSYCHOLOGII OGÓLNEJ z ks. dr. Zbigniewem Kuleszem będę realizowane w tygodniu A (środa godz. 11.30, s. 130).

Spotkania Naukowego Koła Językoznawców zaplanowane są na wtorki o godz. 15.00 w sali 266.

Instytut
Polonistyki i Logopedii