W trosce o umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy przez studentów kierunku logopedia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, powołano do życia Studencką Poradnię Logopedyczną. Poradnia działa przy Instytucie Polonistyki i Logopedii, na Wydziale Humanistycznym. Zapisy zaczynają się od lipca tego roku, zapraszamy dzieci i osoby dorosłe. Studenci prowadzą diagnozę oraz terapię logopedyczną, korzystając z konsultacji wykładowców. Diagnoza i terapia odbywają się w specjalnie przygotowanym do tego celu gabinecie, wyposażonym nie tylko w pomoce logopedyczne, ale także w lustro weneckie, co umożliwia bliskim obserwację zajęć z sąsiedniego pomieszczenia. Do Poradni można rejestrować się telefonicznie lub mailowo:

tel. 793-567-396

Instytut
Polonistyki i Logopedii

ul. Kurta Obitza 1
10-725 OLSZTYN
tel./faks 89 527 63 13
filpol.human@uwm.edu.pl

• OGŁOSZENIE

UWAGA! Konsultacje dr M. Dziugieł-Łaguny zostają przełożone z 24 września na 21 września, godz. 8.30-10.00.

TERMINARZ EGZAMINÓW - sesja letnia i poprawkowa - LOGOPEDIA

TERMINARZ EGZAMINÓW - sesja letnia i poprawkowa - FILOLOGIA POLSKA