MÓW POPRAWNIE – TO JEST MODNE

W związku z wydziałowymi obchodami Dnia Języka Ojczystego Instytut Polonistyki
i Logopedii ogłasza konkurs na superciekawy filmik promujący piękno języka polskiego
i poprawną polszczyznę.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w konkursie i zapraszamy na jego uroczysty finał!

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Pogotowie Językowe działające przy Instytucie Polonistyki
    i Logopedii UWM w Olsztynie.
  2. W konkursie mogą uczestniczyć studenci Wydziału Humanistycznego (a więc także niepoloniści!) – pojedynczo lub w zespołach liczących maksymalnie 3 osoby.
  3. Zadanie konkursowe polega na samodzielnym nagraniu filmiku bądź zmontowaniu animacji promujących piękno języka polskiego i poprawną polszczyznę.
  4. Czas trwania nagrania nie powinien przekraczać 5 minut (w uzasadnionych wypadkach dopuszczalne są ponadlimitowe sekundy w rozsądnych proporcjach).
  5. Pliki należy przesłać do 17 lutego 2018 r., do godz. 23:59 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w tytule wiadomości prosimy umieścić hasło: Mów poprawnie, a w treści e-maila następujące informacje: tytuł filmiku, imię i nazwisko autora (w wypadku zespołu imiona i nazwiska autorów), kierunek studiów.
  6. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
  7. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 21 lutego 2018 r. w Auli Teatralnej im. Prof. Bohdana Głuszczaka podczas uroczystych obchodów Dnia Języka Ojczystego.
  8. Decyzję o wyłonieniu zwycięzcy podejmie publiczność w drodze głosowania. Decyzja publiczności jest ostateczna.
  9. Nagrodzone zostaną trzy miejsca na podium, jednak organizator zastrzega sobie prawo wręczenia specjalnych wyróżnień.

10.  Fundatorem nagród w konkursie jest organizator, a także partnerzy wydarzenia – Wydawnictwo Naukowe PWN oraz Dobry słownik.

11.  Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe oraz na ich równoważność pieniężną.

12.  Naruszenie przez uczestników któregokolwiek z punktów regulaminu oznaczać będzie niezakwalifikowanie ich do konkursu oraz utratę prawa do nagrody.

13.  Uczestnicy, przesyłając nagrania konkursowe, wyrażają jednocześnie zgodę na udostępnianie ich przez Instytut Polonistyki i Logopedii UWM w Olsztynie w celach promocyjnych.

W imieniu organizatorów

Dr hab. Mariola Wołk

Instytut
Polonistyki i Logopedii

ul. Kurta Obitza 1
10-725 OLSZTYN
tel./faks 89 527 63 13
filpol.human@uwm.edu.pl

• OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI II roku LOGOPEDII Ćwiczenia z Panią mgr K. Wirchanowicz z wczesnej interwencji logopedycznej zaplanowane na 28 lutego zostają przełożone na 1 marca, godz. 15.15-18.30 (grupa 2, 1), sala nr 132.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI !!! Numery sal w planie zajęć mogą ulegać zmianom.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA! Konsultacje Pani dr K. Bialik zostają przełożone z 20.02 na 22.02, godz. 11.30-13.00.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI I roku I stopnia FILOLOGII POLSKIEJ oraz LOGOPEDII  W dniach 21-22.02.2018 ćwiczenia z technologii informacyjnych z Panem mgr. D. Kraszewskim zostają odwołane. Termin odpracowania zajęć będzie ustalony wspólnie z wykładowcą.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI I roku I stopnia FILOLOGII POLSKIEJ! Zajęcia z JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO Z ELEMENTAMI KULTURY ANTYCZNEJ zaplanowane na 20 lutego zostają przełożone na 1 marca, godz. 9.45, sala 132.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA! Do 5 marca plany zajęć mogą ulegać modyfikacji.