Katedra Aksjologicznych Podstaw Edukacji
Udział studentek w konferencji

Pragniemy powiadomić, iż 2 studentki naszej specjalności: "Diagnostyka pedagogiczna z edukacją międzykulturową", Panie: Marta Kania i Katarzyna Nosek wzięły aktywny udział (22 maja 2014 r.) w Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej: "DIAGNOZA I JEJ ZASTOSOWANIE W KONTEKŚCIE JEDNOSTKOWYM I SPOŁECZNYM", zorganizowanej przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Pani Marta Kania wygłosiła referat, pt. "Diagnozowanie dojrzałości dziecka do podjęcia nauki szkolnej - gotowość szkolna"

Pani Katarzyna Nosek wygłosiła referat pt. "Rola diagnozy we wczesnym wspomaganiu rozwoju".

Nadto obie Panie otrzymały List pochwalny za odbytą praktykę w Domu Pomocy Społecznej "Kombatant w Olsztynie" praktykę, podczas której m. in. samodzielnie prowadziły zajęcia z  "Terapii pedagogicznej".

Joomla themes free, best hosting company.