Katedra Aksjologicznych Podstaw Edukacji
Przez praktykę do zawodu


Konkurs nr 4/2014 - Opiekun praktyki ciągłej

W związku z realizacją przez Katedrę Aksjologicznych Podstaw Edukacji projektu "Przez praktykę do zawodu" zapraszamy do złożenia oferty w odpowiedzi na Konkurs nr 4/2014 na sprawowanie funkcji opiekuna praktyki ciągłej.

 

Szczegóły konkursu

 
Konkurs nr 2/2015 - Opiekun dyżuru asystenckiego

W związku z realizacją przez Katedrę Aksjologicznych Podstaw Edukacji projektu "Przez praktykę do zawodu" zapraszamy do złożenia oferty w ramach konkursu nr 2/2015 na sprawowanie funkcji opiekuna dyżuru asystenckiego.

Szczegóły konkursu

 

 
Konkurs nr 1/2015 - Opiekun praktyki śródrocznej

W związku z realizacją przez Katedrę Aksjologicznych Podstaw Edukacji projektu "Przez praktykę do zawodu" zapraszamy do złożenia oferty w ramach konkursu nr 1/2015 na sprawowanie funkcji opiekuna praktyki śródrocznej.

Szczegóły konkursu

 
Zapytanie ofertowe nr 4/2014

W związku z realizacją projektu "Przez praktykę do zawodu" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszamy do złożenia oferty na prowadzenie warsztatów dla nauczycieli-opiekunów praktyk w ramach projektu.

Szczegóły zapytania

 
Zapytanie ofertowe nr 3/2014

W związku z realizacją projektu "Przez praktykę do zawodu" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszamy do złożenia oferty na prowadzenie warsztatów dla studentów odbywających praktykę śródroczną w ramach projektu.

Szczegóły zapytania

 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3
Joomla themes free, best hosting company.