18 Kwietnia 2023

Wydarzenia

WA-MA Ogólnopolski Rajd Studencki po Warmii i Mazurach odbędzie w dniach 11-14 maja w ośrodku Camping Rusałka koło Węgorzewa. Rajd jest organizowany przez Akademicki Klub Turystyczny UWM. "Wiadomości Uniwersyteckie" objęły wydarzenie patronatem medialnym.

Tematem przewodnim tegorocznego rajdu jest Kosmiczny Western. Poza aktywnym wypoczynkiem to dobra okazja do poznania walorów regionu Warmii i Mazur. Uczestnicy do wyboru mają kilka tras: żeglarską, kajakową, rowerową, pieszą dla "twardzieli" i pieszą rodzinną.

Koszt uczestnictwa: dzieci i młodzież do lat 16 - za darmo, studenci - 10zł oraz nie-studenci- 15 zł.

Informacje o wydarzeniu, zapisy, partnerzy dostępne są na stronie wydarzenia

Finał imprezy zaplanowany jest w ośrodku Camping Rusałka nad jeziorem Święcajty.

Akademicki Klub Turystyczny w Olsztynie zaprasza wszystkich miłośników turystyki, poszukiwaczów przygód i fanów dobrej zabawy.