Międzynarodowa Konferencja Studencka

Koło Naukowe Ochrony Praw Konsumenta wspólnie z Katedrą Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, mają zaszczyt zaprosić studentów Erasmusa oraz wszystkich studentów Wydziału Prawa
i Administracji UWM do udziału w studenckiej międzynarodowej konferencji
naukowej pt.:

która odbędzie się w dniu 22 stycznia 2015 r.
na Wydziale Prawa i Administracji w Olsztynie.

Organizatorzy wierzą, że obrady staną się okazją do prezentacji nowych regulacji prawnych. Mamy nadzieję, że Konferencja Implementacja Dyrektywy 2011/83/UE w krajowych porządkach prawnych państw członkowskich Unii Europejskiej, wpisze się w aktualne problemy dotyczące ochrony konsumentów w wybranych państwach członkowskich w szczególności zostaną poruszone nowe przepisy w zakresie szerokiego prawa do informacji, regulacji dotyczącej zawierania umów na odległość i poza lokalem przedsiębiorstwa, nowych zasad dotyczących prawa odstąpienia od umowy.

Prosimy, aby referaty były przygotowane maksymalnie przez 2-3 studentów.

Termin zgłaszania tematów referatów i abstraktów (do 100 słów) upływa 5 stycznia 2015 r.

Konferencja będzie odbywała się w języku angielskim.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt emailowy na adres: konferencja.konsument@gmail.com

Zapraszamy serdecznie do udziału w Konferencji!

W imieniu Organizatorów
dr Beata Pachuca-Smulska