Koło Naukowe Ochrony Praw Konsumenta wspólnie z Katedrą Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, kontynuując tradycję corocznych spotkań naukowych organizowanych z okazji Światowego Dnia Praw Konsumenta, mają zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.:

Ochrona konsumenta we współczesnym świecie mediów,

która odbędzie się w dniu 12 marca 2014 r. na Wydziale Prawa i Administracji
w Olsztynie.

Organizatorzy wierzą, że obrady staną się okazją do prezentacji dorobku naukowego oraz wymiany poglądów przedstawicieli nauki i praktyki. Mamy nadzieję, że Konferencja Ochrona konsumenta we współczesnym świecie mediów, wpisze się w aktualne problemy dotyczące konsumentów i ich ochrony na dynamicznie rozwijającym się rynku mediów.

Podczas konferencji nastąpi oczekiwana promocja książki, która została wydana po konferencji Konsument w świecie reklamy w 2013 roku. Udział w konferencji jest bezpłatny. Dla czynnych uczestników przewidziane są przerwy kawowe oraz lunch. Liczba miejsc jest ograniczona.

Termin nadsyłania zgłoszeń wraz z tematem referatu i abstraktem mija
1 marca 2014 r., zgłoszenia proszę kierować pocztą elektroniczną na adres email: konferencja.konsument@gmail.com

Program konferencji zostanie umieszczony na stronie konferencji i przesłany po
7 marca 2014r. osobom zainteresowanym. Organizatorzy nie ponoszą kosztów związanych z noclegiem i dojazdem na konferencję. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wyznaczenia referatów, które zostaną wygłoszone w trakcie Konferencji.

Aktualne informacje dotyczące konferencji podane zostaną na stronie www.uwm.edu.pl/konferencjakonsument, dostępnej od dnia 20 lutego 2014 r.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt na adres email konferencja.konsument@gmail.com lub telefonicznie: dr Beata Pachuca-Smulska, tel. 501-009-093, Przemysław Pielak – Prezes Koła Naukowego Ochrony Praw Konsumenta, tel. 606-836-384.

W imieniu komitetu naukowego:
Prof. UWM dr hab. Maria Królikowska-Olczak
dr Beata Pachuca-Smulska

W imieniu komitetu organizacyjnego:
Przemysław Pielak
Monika Pierzchała