Międzynarodowa Konferencja Studencka
Consumer protection in selected EU countries – current issues
.

Koło Naukowe Ochrony Praw Konsumenta wspólnie z Katedrą Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, mają zaszczyt zaprosić studentów Erasmusa oraz wszystkich studentów Wydziału Prawa i Administracji UWM do udziału w studenckiej międzynarodowej konferencji naukowej pt.:

Consumer protection in selected EU countries – current issues,

która odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2014 r. na
Wydziale Prawa i Administracji w Olsztynie.

Organizatorzy wierzą, że obrady staną się okazją do prezentacji regulacji prawnych i najnowszego orzecznictwa. Mamy nadzieję, że Konferencja Consumer protection in selected EU countries- current issues, wpisze się w aktualne problemy dotyczące ochrony konsumentów w wybranych państwach członkowskich szczególności zostaną poruszone problemy konsumentów na rynku żywności, usług finansowych, turystycznych oraz w handlu elektronicznym.

Prosimy, aby referaty były przygotowane maksymalnie przez 2 studentów.

Każdy referat i przygotowujący go prelegenci powinien mieć dwóch opiekunów naukowych jednego z UWM i drugiego ze swojego macierzystego uniwersytetu.

Termin zgłaszania tematów referatów upływa 10 lutego 2014r.

Termin na przygotowanie tekstu do publikacji i prezentacji upływa 15 marca 2014r.

Konferencja będzie odbywała się w języku angielskim.

Wystąpienia zostaną opublikowane w czasopiśmie akademickim wydawanym w formie internetowej (http://uwm.edu.pl/kpp/ czasopismo daje 2 pkt.), publikacja będzie posiadała nr ISBN. Każdy artykuł poza autorem/ami będzie miał dwóch opiekunów jednego z UWM a drugiego z Uniwersytetu macierzystego autora. Każdy z opiekunów zostanie zaproszony do wzięcia udziału w Komitecie Naukowym konferencji oraz w redakcji publikacji.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt emailowy na adres: konferencja.konsument@gmail.com

Zapraszamy serdecznie do udziału w Konferencji.

W imieniu Organizatorów
dr Beata Pachuca-Smulska