Naukowo-szkoleniowe zebranie warmińsko-mazurskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Logopedycznego

22 XI 2017 roku w auli 37 Wydziału Humanistycznego odbyło się drugie naukowo-szkoleniowe zebranie warmińsko-mazurskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. W spotkaniu udział wzięli nie tylko członkowie towarzystwa, ale również studenci logopedii oraz logopedzi regionu Warmii i Mazur. Przybyło Po przywitaniu uczestników spotkania przez przewodniczącą oddziału dr Magdalenę Osowicką-Kondratowicz, omówieniu  dotychczasowej działalności oddziału, przedstawieniu planu organizacji przez oddział konferencji logopedycznej w dniach 8-9 czerwca 2018 r., głos zabrali referenci. Dr hab. Alina Naruszewicz-Duchlińska, prof. UWM , wygłosiła referat pt. „Logopedzi o sobie samych – kilka uwag o (auto)prezentacji internetowej”. Następnie mgr Katarzyna Golędzinowska, Med-El Polska, przeprowadziła warsztaty pt.  „Implanty słuchowe – szanse, możliwości, oczekiwania, trudności”. Zebranie zakończyło się dyskusją na poruszane tematu.

Zachęcamy do przystąpienia do Polskiego Towarzystwa Logopedycznego!  Osoby zainteresowane, po uprzednim zapoznaniu się ze Statutem PTL, powinny wypełnić deklarację członkowską (dostępna na stronie PTL) i przesłać ją wraz z dowodem wpłaty składki za dany rok w wysokości 80,00 złotych (nr konta bankowego: PKO BP S.A. II O/Lublin 89 1020 3150 0000 3002 0003 0106) na adres siedziby Zarządu Głównego PTL: ul. Sowińskiego 17, 20-040 Lublin, jak również skontaktować się z naszym Oddziałem PTL.

Katedra Języka Polskiego i Logopedii
Katedra Literatury Polskiej