Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Marty Skały-Szymńskiej

zaprasza na

PUBLICZNĄ OBRONĘ ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Pani mgr inż. Marty Skały-Szymańskiej

pt.: „Zastosowanie metody sympleksu Neldera-Mead’a do wpasowania krzywych przy regulacji torów kolejowych”.

Promotor:

dr hab. inż. Sławomir Cellmer, prof. UWM, Wydział Geoinżynierii, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Promotor pomocniczy:

dr hab. inż. Kamil Kowalczyk, prof. UWM, Wydział Geoinżynierii, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Recenzenci:

dr hab. inż. Czesław Suchocki, prof. PK, Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji na Politechnice Koszalińskiej,

dr hab. inż. Maria Mrówczyńska, prof. UZ, Instytut Budownictwa na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 21 listopada 2023 roku (wtorek)
o godzinie 9:00 w budynku Wydziału Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
w Olsztynie ul. R. Prawocheńskiego 15, 10-719 Olsztyn  sala 01.

Z rozprawą doktorską, recenzjami i streszczeniami można zapoznać się na stronie BIP Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie https://bip.uwm.edu.pl/doktoraty-i-habilitacje.

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny
inżynieria lądowa, geodezja i transport
dr hab. inż. Jacek Rapiński, prof. UWM