Partnerzy:

Sample Title
Sample Title
Sample Title
Sample Title
Sample Title
SKN Creative
4 kwietnia 2018r - Dzień Otwartych Drzwi UWM PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 kwietnia 2018 18:36

Jak co roku w kwietniu Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zorganizował Dzień Otwartych Drzwi UWM, na którym tegoroczni maturzyści mogli zapoznać się z ofertą Uniwersytetu. W tym dniu mogły zaprezentować się wszystkie wydziały oraz koła naukowe działające w Uniwersytecie m.in. koło naukowe Creative. Stoisko naszego koła było licznie odwiedzane przez maturzystów oraz studentów. Członkom naszego koła towarzyszył dobry humor oraz kreatywne pomysły. Na stanowisku można było zapoznać się z ofertą naszego koła oraz otrzymać kreatywne gadżety :-)

Fotorelacja


 
26 lutego 2018r. - Wybór nowego zarządu PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 11 marca 2018 21:20

Dnia 26 lutego 2018r. w sali 20 na Wydziale Nauk Ekonomicznych zostało przeprowadzone głosowanie na nowy zarząd koła naukowego.

Wyniki głosowania:
Prezes - Marek Żołądecki
Wiceprezes ds. Finansów - Daria Nowacka
Wiceprezes ds. Marketingu i PR - Natalia Straus
Wiceprezes ds. HR - Michał Tomczak

Serdecznie gratulujemy zasiadającym w nowym zarządzie koła :-)

 
19 lutego 2018r. - Komunikacja PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 11 marca 2018 20:48

19 lutego 2018r. na Wdziale Nauk Ekonomicznych członkowie koła naukowego Creative mieli możliwość uczestniczyć w szkoleniu z komunikacji, które zostało przeprowadzone przez Panią Kasię Miciułę - coacha zdrowotnego i trenera rozwoju osobistego.

Szkolenie składało się z dwóch części. Na początku Pani Kasia przedstawiła teoretyczne aspekty komunikacji.

Dowiedzieliśmy się wówczas co to jest komunikacja, jakie są jej modele/rodzaje,  jak powinna wyglądać prawidłowa komunikacja oraz co może negatywnie na nią wpływać.

Następnie w drugiej części mieliśmy możliwość sprawdzić jak postrzegamy rzeczywistość tzn. który zmysł u nas dominuje, dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć czy jesteśmy wzrokowcami, słuchowcami czy może kinestetykami. Taka wiedza sprawiła, że wiemy jaki sposób komunikowania jest dla nas najlepszy.

Bardzo dziękujemy Pani Kasi za przeprowadzone szkolenie :-)

Fotorelacja

 

 
19 grudnia 2017r. - Wigilia PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
sobota, 23 grudnia 2017 15:38

Dnia 19 grudnia 2017r. członkowie koła naukowego Creative zorganizowali Wigilię. Każdy uczestnik koła miał za zadanie przynieść potrawę wigilijną oraz prezent dla kolegi lub koleżanki z koła. Spotkanie odbyło się w miłej i świątecznej atmosferze przy dźwięku kolęd. Niestety z powodu choroby w naszym spotkaniu nie uczestniczył opiekun koła - Dr Sylwia Stachowska oraz kilku członków. Jednak mimo to Wigilię można zaliczyć do udanych.

Czas świąt zbliża się wielkimi krokami, więc nasze koło naukowe chce życzyć Wszystkim ciepłych, radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych, dużo zdrowia, samych sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym oraz szczęśliwego Nowego Roku. Mam nadzieję, że naładujecie akumulatory na cały kolejny rok i będziecie mieć dużo kreatywnych pomysłów

Fotorelacja