Partnerzy:

Sample Title
Sample Title
Sample Title
Sample Title
Sample Title
SKN Creative
Szkolenie 26 Kwietnia 2017 r. PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 maja 2017 13:44

26 Kwietnia 2017 r. Mieliśmy okazję wziąć udział w szkoleniu pt. "Odkrywanie własnego potencjału – coaching grupowy" prowadzonym przez Panią Dorotę Tomaszewicz

 

Ftorelacja

 
Gra szkoleniowa 16 Marzec 2017 PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 19 marca 2017 21:08

16 Marca 2017 r. Koło Naukowe CREATIVE zorganizowało szkolenie otwarte dla wszystkich członków kół naukowych na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Na spotkaniu została przeprowadzona gra szkoleniowa „Przywództwo sytuacyjne” zorganizowana przez GrowinGame, którą poprowadzili Krzysztof Szewczak oraz Łukasz Majewski.


Dobry lider jest ojcem sukcesu każdej organizacji. Jedną z najważniejszych jego kompetencji jest sprawne zarządzanie podległymi mu pracownikami oraz umiejętne delegowanie im zadań. Co zrobić więc, aby było to jak najbardziej skuteczne i intuicyjne dla samego lidera?


Gra szkoleniowa odwoływała się do koncepcji przywództwa sytuacyjnego Herseya i Blancharda. Mogliśmy poznać ją w angażującej formie i przetestować jej praktyczne zastosowania.


Przekonaliśmy się dlaczego zarządzenie należy dostosować do aktualnej sytuacji każdego z członków zespołu. Dowiedzieliśmy się jak sprawnie ocenić potencjał poszczególnych pracowników i delegować im zadania, aby były wykonane w możliwie najefektywniejszy sposób.


Fotorelacja

 
Gra szkoleniowa 15 Marzec 2017 PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 16 marca 2017 20:46

15 Marca 2017 r. Członkowie naszego koła Mieli okazję wziąć udział w grze szkoleniowej "Motywowanie Pracowników" przeprowadzonej przez GrowinGame Sp. z o. o., którą poprowadzili Krzysztof Szewczak oraz Łukasz Majewski.

Motywowanie pracowników to jedna z najważniejszych umiejętności każdego lidera. Przekłada się bezpośrednio na funkcjonowanie i efektywność zespołu. Znaczenie tej kompetencji menedżerskiej dodatkowo zwiększa aktualną sytuację na rynku pracy.

Gra szkoleniowa odwoływała się do różnorodnych, psychologicznych koncepcji motywacji. Poznaliśmy je w angażującej formie i przetestowaliśmy ich praktyczne zastosowania.

Mogliśmy doświadczyć wpływu motywacji na codzienną pracę i odkryć różnorodne metody oddziaływania na zaangażowanie zespołu. Przekonaliśmy się jak wiele mogą zdziałać proste narzędzia i pomysłowość, a nie wyłącznie czynniki finansowe.

 

Fotorelacja

 
Szkolenie 23 Luty 2017 PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 lutego 2017 17:50

23 lutego 2017 r. w ramach promocji naszej uczelni nasze koło miało przyjemność współpracy z uczniami Zespołu Szkół Budowlanych. W ramach spotkania przeprowadziliśmy szkolenie z Zarządzania Czasem. Uczniowie wykazali się dużym zainteresowaniem i aktywnością ale również wiedza z tego zakresu. Dzień spędzony w gronie ambitnych , kreatywnych i pracowitych uczniów był dla nas prawdziwa przyjemnością.

 

Fitorelacja