Partnerzy:

Sample Title
Sample Title
Sample Title
Sample Title
Sample Title
SKN Creative
19 grudnia 2017r. - Wigilia PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
sobota, 23 grudnia 2017 15:38

Dnia 19 grudnia 2017r. członkowie koła naukowego Creative zorganizowali Wigilię. Każdy uczestnik koła miał za zadanie przynieść potrawę wigilijną oraz prezent dla kolegi lub koleżanki z koła. Spotkanie odbyło się w miłej i świątecznej atmosferze przy dźwięku kolęd. Niestety z powodu choroby w naszym spotkaniu nie uczestniczył opiekun koła - Dr Sylwia Stachowska oraz kilku członków. Jednak mimo to Wigilię można zaliczyć do udanych.

 

Czas świąt zbliża się wielkimi krokami, więc nasze koło naukowe chce życzyć Wszystkim ciepłych, radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych, dużo zdrowia, samych sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym oraz szczęśliwego Nowego Roku. Mam nadzieję, że naładujecie akumulatory na cały kolejny rok i będziecie mieć dużo kreatywnych pomysłów

 

Fotorelacja


 
28 Listopada 2017r. "Jak radzić sobie ze stresem" PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 grudnia 2017 15:11

28 Listopada 2017r. członkowie koła naukowego Creative mieli możliwość uczestniczyć w szkoleniu „Jak radzić sobie ze stresem”, które przeprowadziła Pani Katarzyna Miciuła - coach zdrowotny i trener rozwoju osobistego.


W dzisiejszych czasach stres jest integralną częścią każdego z nas, jest niczym żywioł, którego uniknąć się nie da, ale można nauczyć się go redukować na tyle, by ograniczyć jego negatywny wpływ na życie prywatne i zawodowe. Szkolenie było wyjątkową okazją do zapoznania się z najskuteczniejszymi technikami kontroli stresu jak i negatywnych emocji.


Szkolenie te miało na celu:

- pokazać jakie skutki dla naszego zdrowia przynosi długotrwały stres,

- przedstawić jakie są źródła i rodzaje stresu,

- nauczyć nas redukować stres w zależności od jego rodzaju,

- pokazać jak zmienić nawyki, które powodują stres,

- poznanie sposobów zapobiegania sytuacjom stresowym,

- przedstawić jak skutecznie w przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu.


Fotorelacja

 
7 listopada 2017r. "Budowanie zespołu" PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
sobota, 11 listopada 2017 16:47

7 listopada 2017r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM odbyło się pierwsze w tym semestrze spotkanie naszego koła naukowego. Frekwencja była wysoka.
Na początku naszego spotkania przyszła do nas Pani Anna Piotrowska z Biura Karier, która przedstawiła działalność Biura oraz możliwości jakie ono daje studentom.
Następne Pani Doktor Sylwia Stachowska (opiekun koła) przeprowadziła dla nas szkolenie pt. "Budowanie zespołu". Nie obyło się bez odrobiny szaleństwa. Oprócz części teoretycznej członkowie koła musieli zbudować jak najwyższą wieżę wyłącznie z gazet i taśmy wciągu 20 min. Po skończonej rywalizacji wszyscy podsumowali zabawę, a Pani Doktor podsumowała naszą współpracę i całe spotkanie. 
Było naprawdę świetnie, co można zauważyć na zdjęciach.

Fotorelacja

Fot:-)

 
REKRUTACJA DO SKN ZZL CREATIVE - 24.10.2017 R. PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 02 listopada 2017 11:20

24 października 2017 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM w sali nr 20 odbyło się oficjalne spotkanie rekrutacyjne do SKN ZZL Creative. Przybyli do Nas nie tylko Ci najbardziej poszukiwani – nowi zainteresowani działalnością w Naszym kole, ale również obecni jego członkowie!  W miłej atmosferze obecni członkowie, jak i sama opiekun koła – dr Sylwia Stachowska, chętnie opowiadali czym jest dla nich Creative, przede wszystkim dlaczego dołączyli do koła i co z niego wynieśli. Ich wypowiedzi uzupełniała Prezes koła – Natalia Straus, wygłaszając prezentację o wszechstronnej działalności Creative. Przy rekrutacji pomagał wiceprezes ds. HR – Michał Tomczak, który po prezentacji koła zajął się organizacją gier integracyjnych (Bingo, Portret) , dzięki którym mogliśmy się troszkę bliżej poznać. Mamy nadzieję, że już na następnym spotkaniu zobaczymy się w jeszcze większym gronie!

 

Fotorelacja