Wyprawka szkolna

Wyprawka szkolna 2019

Zarząd Uczelniany Związku Nauczycielstwa Polskiego w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie informuje, że przyjmuje od członków Związku wnioski o dofinansowanie wyprawki szkolnej dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 roku życia do końca nauki w szkole średniej, przy czym po ukończeniu 16 roku życia należy przedłożyć zaświadczenie potwierdzające kontynuację nauki lub kserokopię legitymacji szkolnej. Kwota jednorazowej wypłaty będzie uzależniona od ilości złożonych wniosków. Formularz wniosku można uzyskać w sekretariacie ZNP (ul. R. Prawocheńskiego 4 - budynek stołówki akademickiej) lub na stronie internetowej ZNP. Wnioski należy składać w siedzibie Związku w godzinach 8.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku do dnia 30 września br.