Wyprawka szkolna

Zarząd Uczelniany Związku Nauczycielstwa Polskiego w Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie informuje, że przyjmuje od członków Związku wnioski o dofinansowanie wyprawki szkolnej dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 roku życia do końca nauki w szkole średniej, przy czym po ukończeniu 16 roku życia należy przedłożyć zaświadczenie potwierdzające kontynuację nauki. Kwota jednorazowej wypłaty będzie uzależniona od ilości złożonych wniosków. Formularz wniosku można uzyskać w sekretariacie ZNP (ul. R. Prawocheńskiego 4 - budynek stołówki akademickiej) lub na stronie internetowej ZNP. Wnioski należy składać w siedzibie Związku w godzinach 8.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku do dnia 10 października.