Shared website hosting with bluehost review company. Find low priced cheap hosting online.
COST ES1206

W dniach 8-10 marca 2016 w Reykjaviku w Islandii roku odbyło się spotkanie Komitetu Zarządzającego oraz członków Grup Roboczych w ramach akcji COST ES1206 „Advanced Global Navigation Satellite Systems tropospheric products for monitoring severe weather events and climate (GNSS4SWEC)”. Workshop został zorganizowany przez Iceland Met Office.

W trakcie trwania warsztatów uczestnicy zostali zaproszeni do Bessastaðir, oficjalnej rezydencji prezydenta Islandii – Ólafura Ragnara Grímssona. Podczas spotkania prezydent wyraził nadzieję na dalszy rozwój współpracy uczelni oraz instytutów badawczych z całego świata w celach modelowania prognozy pogody oraz badania klimatu, co jest szczególnie istotnym aspektem dla społeczności Islandii.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie był reprezentowany przez prof. Pawła Wielgosza (WG1 member), dr. inż. Jacka Paziewskiego (WG1 member) oraz mgr inż. Katarzynę Stępniak (WG3 member), którzy zaprezentowali dwa referaty:

• Stępniak K., Bock O., Wielgosz P., Improved methods for reprocessing of GNSS data for climate monitoring over Poland;
  • Paziewski J., Zus F., Wielgosz P., Exploitation of NWM-derived tropospheric products in RTK Positioning.

Materiały związane z Akcją COST ES1206 dostępne są na stronie internetowej:

Zdjęcie uczestników 4th GNSS4SWEC Workshop przed rezydencją prezydenta Islandii:

COST Iceland

| 2012 Zespol Zaawansowanych Metod Pozycjonowania Satelitarnego | Joomla 1.7 Templates designed by college jacken