Shared website hosting with bluehost review company. Find low priced cheap hosting online.
 Seminarium GiK PW i KG PAN, Grybów 2012

W dniach 11-12 września 2012 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w Grybowie odbyło się seminarium: "Współczesne problemy podstawowych sieci geodezyjnych, a problemy definiowania krajowych układów odniesienia". Seminarium zostało zorganizowane przez Wydział Geodezji i Kartografii PW oraz Komitet Geodezji PAN. Z ramienia zespołu Zaawansowanych Metod Pozycjonowania Satelitarnego udział wziął Jacek Paziewski, który przedstawił prezentację:

Paziewski J., Stępniak K., Wielgosz P., Krukowska M., Krypiak-Gregorczyk A., Ocena wiarygodności rozwiązania nieoznaczoności w precyzyjnym ultraszybkim pozycjonowaniu z wykorzystaniem systemów GPS i Galileo.

| 2012 Zespol Zaawansowanych Metod Pozycjonowania Satelitarnego | Joomla 1.7 Templates designed by college jacken