Shared website hosting with bluehost review company. Find low priced cheap hosting online.

Konferencja Doktorantów

W dniach 17-18 maja 2012 odbyła się V Ogólnopolska Konferencja Doktorantów dyscypliny Geodezja i Kartografia pod honorowym patronatem J.M. Rektora-Komendanta Wojskowej Akademii Technicznej gen. bryg. prof. dr. hab. inż. Zygmunta Mierczyka.

W konferencji udział wzięło 42 doktorantów reprezentujących: Uniwersytet Warmińko-Mazurski w Olsztynie, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Politechnikę Warszawską, Państwową Wyższą Szkołę Techniczno-Ekonomiczną w Jarosławiu oraz Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie.

Spotkanie podzielono na 5 sesji tematycznych: 1) geodezja satelitarna i geodezja podstawowa, 2) kataster, gospodarka nieruchomościami oraz kartografia, 3) systemy informacji przestrzennej, 4) fotogrametria i teledetekcja 5) geodezja inżynieryjna.

Zespół ZMPS reprezentowały doktorantki Katarzyna Stępniak oraz Marta Krukowska. Tematem referatu były "Analizy wpływu centrów fazowych anten GPS oraz ich modeli na dokładność wyznaczania pozycji".

>> więcej informacji >>

| 2012 Zespol Zaawansowanych Metod Pozycjonowania Satelitarnego | Joomla 1.7 Templates designed by college jacken