07 Maja 2024

Wydarzenia

Warsztaty, quiz wydziałowy, debata oksfordzka, występy artystyczne, a także tradycyjny mecz Kadra vs Studenci oraz ognisko wydziałowe - to tylko niektóre atrakcje tegorocznych XVI Dni Humana.

XVI Dni Humana zostaną oficjalnie zainaugurowane w środę 8 maja o godzinie 09:45. Chwilę później rozpocznie się quiz wydziałowy, a następnie debata oksfordzka oraz liczne warsztaty.

- Dni Humana to inicjatywa studencka. I chciałbym, żeby to był ich czas. Studenci doszli do wniosku, że nie ma sensu organizować wykładów - czegoś, co powiela nasze akademickie formy nauczania - tylko wejść z ciekawymi pomysłami warsztatowymi i integrować się w sposób, który będzie bardziej odpowiadał młodemu człowiekowi - mówił w ubiegłym roku Radiu UWM FM prof. Mariusz Rutkowski.

Drugiego dnia Dni Humana (9.05.) odbędzie się m.in. bój kierunków oraz mecz Kadra vs Studenci. Całość zakończy wydziałowe ognisko.

program Dni Humana