11 Marca 2024

Wydarzenia

Już 14 marca rozpoczynają się dla pierwszych wydziałów Dni informacyjne Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Dyrektor Szkoły Doktorskiej oraz Rada Samorządu Doktorantów zapraszają wszystkich studentów zainteresowanych kształceniem w Szkole Doktorskiej oraz kandydatów na promotorów na dni informacyjne. Spotkania będą okazją do zapoznania się ze szczegółową ofertą Szkoły Doktorskiej UWM, zasadami rekrutacji oraz realizowanymi projektami.

- Zdecydowaliśmy się zorganizować takie spotkania, gdyż my (jako doktoranci) mamy wrażenie, że studenci nie do końca wiedzą, czym jest Szkoła Doktorska. A jest to stosunkowo nowy twór. Dotychczas były realizowane studia doktoranckie i wyglądało to troszeczkę inaczej. Chcemy uświadomić studentów, jakie są możliwości kształcenia po zakończeniu studiów i jakie są wymagania realizacji prac doktorskich - tłumaczyła w studiu Radia UWM FM Aleksandra Cichowska, przewodnicząca Rady Samorządu Doktorantów UWM w Olsztynie.

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM - Aula Błękitna

Terminy:
19 marca 11:30-13:00 dla wydziałów WBZ, WBiB, WRiL, WNoŻ
9 kwietnia 11:30-13:00 dla wydziałów WH, WNS, WPiA, WS
23 kwietnia 11:30-13:00 dla wydziałów WL, WMW, SZP, WT
14 maja 11:30-13:00 dla wydziałów WMiI, WNT, WNE, WG.

Więcej o Szkole Doktorskiej można przeczytać TUTAJ