11 Kwietnia 2024

Wydarzenia

Wydział Sztuki UWM serdecznie zaprasza na wydarzenia związane z obchodami 15-lecia Wydziału, które odbędą się w dniach 18-19 kwietnia. Będą to: wernisaż wystawy prac wykładowców z Instytutu Sztuk Pięknych oraz koncert w wykonaniu studentów i wykładowców Instytutu Muzyki.

Wernisaż wystawy – 18 kwietnia godz. 18.00 – Centrum Ekspozycyjne Stara Kotłownia.

Koncert – 19 kwietnia godz. 18.00 – Sala Koncertowa PSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie, ul. Kościuszki 39.

Wstęp na koncert na podstawie bezpłatnego biletu. Po odbiór wejściówek organizatorzy zapraszają od piątku 12.04 do:
Ośrodka Inicjatyw Artystycznych Wydziału Sztuki, Szrajbera 11, pok. 110., godz. 8:00-15:00.

Kontakt:  89 524 56 72, oia@uwm.edu.pl

Z okazji jubileuszu 15-lecia wydziału w Olsztynie gościć będą także dziekani innych wydziałów artystycznych z całej Polski, a także przewodniczący rad dyscyplin sztuki muzyczne i sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki.

Więcej o wydarzeniu i planach Wydziału Sztuki na najbliższy czas można posłuchać >>> w Radiu UWM FM.