16 Kwietnia 2024

Wydarzenia

Centrum Dokumentacji Europejskiej Biblioteki Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie zaprasza na debatę europejską "Polityka zdrowotna Unii Europejskiej".

Debata realizowana jest z projektu Przystanek Europa 2024. Jej temat to polityka zdrowotna oraz zdrowie psychiczne w Unii Europejskiej.

W wydarzeniu udział wezmą środowiska młodzieżowe reprezentowane przez uczniów V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie oraz seniorzy reprezentowani przez Radę Olsztyńskich Seniorów oraz Absolwentów UWM w Olsztynie.

W debacie udział wezmą: dr Piotr Toczyski (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej) oraz Marzena Radzka-Wiśniewska (Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji UWM "Empatia").

🎤 Temat: Polityka zdrowotna w UE
📆 Data: 18 kwietnia 2024 (czwartek)
⏰ Godzina: 11:00
📍 Miejsce: Sala 116 (antresola) Biblioteki Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie