TL-FK-I | TL-SNR-I | TL-TL-I | TL-FK-II | TL-SNR-II |
TL-FK-III | TL-SNR-III | TL-FK-IV | TL-SNR-IV | TL-FK-V |
TL-SNR-V | TL-FK-VI | NR1-MR-I | NR1-MR-II | NR1-MR-III |
NR2-OSK-II | NR2-MRiW-I | NR2-MRiW-II | NR2-OPPK-I | PK-IV |
DR-I | DR-II | DR-III | DR-IV |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   | Wprow.w chrześ.-modlitwa-ćw Tryk 5 |
Wstęp do filozofii-w Ewertowski 6 |
Tech.inf(t)-cw Bielinowicz 3 |
Metafizyka-w Pawliszyn 1 |
  |   | Wprow.w chrześ.-liturgia-ćw Tryk 4 |
Muzyka kościelna 1-ćw Ropiak P1 |
Logika-ćw Kieliszek 7 |
Metafizyka-w Pawliszyn 10 |
  |
10,15-11.45 |   | Wprow.w chrześ.-liturgia-ćw Tryk 5 |
Logika-w Kieliszek 6 |
Hist.Kośc-staroż-w Wiśniewski 6 |
Wprow.w chrześ.-prawdy wiary-ćw Tryk 1 |
  |   | J.łac.1-ćw Piechocka 4 |
Wprow.w chrześ.-moralność-cw Tryk 10 |
Metafizyka-cw Pawliszyn 7 |
Hist.fil-staroż-w Ewertowski 10 |
  |
12,00-13.30 |   | J.łac.1-ćw Piechocka 5 |
Hist.fil-staroż-w Ewertowski 6 |
Hist.Kośc-staroż-ćw Wiśniewski 6 |
Metafizyka-w Pawliszyn 1 |
  |   | Wprow.w chrześ.-modlitwa-ćw Tryk 4 |
Tech.inf(t)-cw Bielinowicz 3 |
Hist.Kośc-staroż-w Wiśniewski 7 |
Wprow.w chrześ.-prawdy wiary-ćw Tryk 10 |
  |
13,45-15.15 |   |   | Wprow.w chrześ.-moralność-cw Tryk 6 |
  |   |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   | Wprow.w chrześ.-modlitwa-ćw Tryk 5 |
Wstęp do filozofii-w Ewertowski 6 |
Tech.inf(t)-cw Bielinowicz 3 |
Metafizyka-w Pawliszyn 1 |
  |   | Wprow.w chrześ.-liturgia-ćw Tryk 4 |
Muzyka kościelna 1-ćw Ropiak P1 |
Logika-ćw Kieliszek 7 |
Metafizyka-w Pawliszyn 10 |
  |
10,15-11.45 |   | Wprow.w chrześ.-liturgia-ćw Tryk 5 |
Logika-w Kieliszek 6 |
Hist.Kośc-staroż-w Wiśniewski 6 |
Wprow.w chrześ.-prawdy wiary-ćw Tryk 1 |
  |   | J.łac.1-ćw Piechocka 4 |
Wprow.w chrześ.-moralność-cw Tryk 10 |
Metafizyka-cw Pawliszyn 7 |
Hist.fil-staroż-w Ewertowski 10 |
  |
12,00-13.30 |   | J.łac.1-ćw Piechocka 5 |
Hist.fil-staroż-w Ewertowski 6 |
Hist.Kośc-staroż-ćw Wiśniewski 6 |
Metafizyka-w Pawliszyn 1 |
  |   | Wprow.w chrześ.-modlitwa-ćw Tryk 4 |
Tech.inf(t)-cw Bielinowicz 3 |
Hist.Kośc-staroż-w Wiśniewski 7 |
Wprow.w chrześ.-prawdy wiary-ćw Tryk 10 |
  |
13,45-15.15 |   |   | Wprow.w chrześ.-moralność-cw Tryk 6 |
  |   |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   | Wprow.w chrześ.-modlitwa-ćw Tryk 5 |
Wstęp do filozofii-w Ewertowski 6 |
Tech.inf(t)-cw Bielinowicz 3 |
Metafizyka-w Pawliszyn 1 |
  |   | Wprow.w chrześ.-liturgia-ćw Tryk 4 |
Muzyka kościelna 1-ćw Ropiak P1 |
Logika-ćw Kieliszek 7 |
Metafizyka-w Pawliszyn 10 |
  |
10,15-11.45 |   | Wprow.w chrześ.-liturgia-ćw Tryk 5 |
Logika-w Kieliszek 6 |
Hist.Kośc-staroż-w Wiśniewski 6 |
Wprow.w chrześ.-prawdy wiary-ćw Tryk 1 |
  |   | J.łac.1-ćw Piechocka 4 |
Wprow.w chrześ.-moralność-cw Tryk 10 |
Metafizyka-cw Pawliszyn 7 |
Hist.fil-staroż-w Ewertowski 10 |
  |
12,00-13.30 |   | J.łac.1-ćw Piechocka 5 |
Hist.fil-staroż-w Ewertowski 6 |
Hist.Kośc-staroż-ćw Wiśniewski 6 |
Metafizyka-w Pawliszyn 1 |
  |   | Wprow.w chrześ.-modlitwa-ćw Tryk 4 |
Tech.inf(t)-cw Bielinowicz 3 |
Hist.Kośc-staroż-w Wiśniewski 7 |
Wprow.w chrześ.-prawdy wiary-ćw Tryk 10 |
  |
13,45-15.15 |   |   | Wprow.w chrześ.-moralność-cw Tryk 6 |
  |   |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   | Muzyka kościelna 3-ćw Ropiak P1 |
Podst.psych-w Kulesz 4 |
Hist.fil.3-w Jasiński 2 |
  |   | J.łac.3-ćw Piechocka 11 |
J.łac.3-ćw Piechocka 5 |
Hist.Kośc.3-w Wiśniewski 4 |
Podst.pedagogiki-w Rozen 26 |
  |
10,15-11.45 |   |   | Liturgika 1-w Hajduk 10 |
Podst.psych-w Kulesz 4 |
Antropol.filoz-w Pawliszyn 10 |
  |   | Komunik.interpres(t)-ćw -ćw Rozen 6 |
Emisja głosu*-ćw Wiszowaty 5 |
Hist.Kośc.3-w Wiśniewski 4 |
Hist.fil.3-w Jasiński 26 |
  |
12,00-13.30 |   |   | Liturgika 1-w Hajduk 10 |
Antropol.filoz-w Pawliszyn 4 |
Wybr.zag.pr.karn-w Tomkiewicz 10 |
  |   | Komunik.interpres(t)-ćw -ćw Rozen 6 |
Emisja głosu*-ćw Wiszowaty 5 |
Antropol.filoz-w Pawliszyn 4 |
Wybr.zag.pr.karn-w Tomkiewicz 1 |
  |
13,45-15.15 |   |   |   |   | Antropol.filoz-w Pawliszyn 4 |
  |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   | Podst.psych-w Kulesz 4 |
Hist.fil.3-w Jasiński 2 |
  |   | J.łac.3-ćw Piechocka 11 |
J.łac.3-ćw Piechocka 5 |
Hist.Kośc.3-w Wiśniewski 4 |
Podst.pedagogiki-w Rozen 26 |
  |
10,15-11.45 |   |   |   | Podst.psych-w Kulesz 4 |
Antropol.filoz-w Pawliszyn 10 |
  |   | Komunik.interpres(t)-ćw -ćw Rozen 6 |
Emisja głosu*-ćw Wiszowaty 5 |
Hist.Kośc.3-w Wiśniewski 4 |
Hist.fil.3-w Jasiński 26 |
  |
12,00-13.30 |   |   |   | Antropol.filoz-w Pawliszyn 4 |
  |   |   | Komunik.interpres(t)-ćw -ćw Rozen 6 |
Emisja głosu*-ćw Wiszowaty 5 |
Antropol.filoz-w Pawliszyn 4 |
Metodologia ogólna nauk-w Pawliszyn 26 |
  |
13,45-15.15 |   |   |   |   | Antropol.filoz-w Pawliszyn 4 |
  |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 1 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 5 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |
17,15-18.45 |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   | J.łac.5-ćw Piechocka 10 |
T.fund.1-cw Żmudzinski 2 |
T.dog.1-w Rabczyński 10 |
T.mor.1-w Machinek 7 |
  |   | ST 1-w Żywica 5 |
T.fund.1-cw Żmudzinski 6 |
T.fund.1-w Żmudzinski 5 |
T.dog.1-w Rabczyński 1 |
  |
10,15-11.45 |   | Podst.dyd.-w Duksa 10 |
NT 1-cw Żywica 2 |
Tech.infor.w pracy pedag-cw Bielinowicz 3 |
Katechetyka-w Czupryński 7 |
  |   | Podst.dyd.-w Duksa 5 |
J.łac.5-ćw Piechocka 6 |
Katechetyka-w Czupryński 5 |
NT 1-w Wojciechowski 1 |
  |
12,00-13.30 |   | T.mor.1-w Machinek 10 |
ST 1-w Żywica 2 |
T.fund.1-w Żmudzinski 30 |
Tech.infor.w pracy pedag-cw Bielinowicz 3 |
  |   | NT 1-cw Żywica 5 |
Muzyka kościelna 5-ćw Ropiak P1 |
NT 1-w Wojciechowski 5 |
NT 1-w Wojciechowski 4 |
  |
13,45-15.15 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   | T.dog.1-w Rabczyński 10 |
T.mor.1-w Machinek 7 |
  |   | ST 1-w Żywica 5 |
  | T.fund.1-w Żmudzinski 5 |
T.dog.1-w Rabczyński 1 |
  |
10,15-11.45 |   | Podst.dyd.-w Duksa 10 |
NT 1-cw Żywica 2 |
Tech.infor.w pracy pedag-cw Bielinowicz 3 |
Katechetyka-w Czupryński 7 |
  |   | Podst.dyd.-w Duksa 5 |
  | Katechetyka-w Czupryński 5 |
NT 1-w Wojciechowski 1 |
  |
12,00-13.30 |   | T.mor.1-w Machinek 10 |
ST 1-w Żywica 2 |
T.fund.1-w Żmudzinski 30 |
Tech.infor.w pracy pedag-cw Bielinowicz 3 |
  |   | NT 1-cw Żywica 5 |
  | NT 1-w Wojciechowski 5 |
NT 1-w Wojciechowski 4 |
  |
13,45-15.15 |   |   |   |   | Pr.kan.1-w Szewczyk 1 |
  |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 1 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
Pr.kan.1-w Szewczyk 5 |
  |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 5 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |
17,15-18.45 |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   | KNS 1-w Guzowski 4 |
T.mor.3-w Jucewicz 1 |
T.mor.3-w Jucewicz 7 |
ST 3-cw Matysiak 4 |
  | Homil.-w Wiszowaty 4 |
KNS 1-w Guzowski 1 |
Dyd.rel.II-ćw. Bielinowicz 3 |
Homil.-w Wiszowaty 11 |
Pedeut.-w Zellma 5 |
  |
10,15-11.45 |   | Pr.kan.2-w Świto 4 |
ST 3-w Matysiak 1 |
NT 3-w Karczewski 7 |
ST 3-w Matysiak 4 |
  | Pr.kan.2-w Świto 4 |
Muzyka kościelna 7-ćw Ropiak P1 |
T.dog.3-w Parzych 7 |
NT 3-w Karczewski 2 |
Pedeut-cw Zellma 5 |
  |
12,00-13.30 |   | Pr.kan.3-cw Świto 4 |
ST 3-cw Matysiak 1 |
T.dog.3-w Parzych 7 |
Wybr.zag.pr.karn-w Tomkiewicz 10 |
  | Pr.kan.3-cw Świto 4 |
  | T.dog.3-w Parzych 7 |
  | Wybr.zag.pr.karn-w Tomkiewicz 1 |
  |
13,45-15.15 |   |   | Sem.n.mgr.(T) T |
  | Pedeut.-w Zellma 5 |
  |   |   |   |   | Dyd.rel.II-ćw. Bielinowicz 3 |
  |
15,30-17.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   | T.mor.3-w Jucewicz 1 |
T.mor.3-w Jucewicz 7 |
ST 3-cw Matysiak 4 |
  |   |   | Dyd.rel.II-ćw. Bielinowicz 3 |
  | Pedeut.-w Zellma 5 |
  |
10,15-11.45 |   |   | ST 3-w Matysiak 1 |
NT 3-w Karczewski 7 |
ST 3-w Matysiak 4 |
  |   |   | T.dog.3-w Parzych 7 |
NT 3-w Karczewski 2 |
Pedeut-cw Zellma 5 |
  |
12,00-13.30 |   |   | ST 3-cw Matysiak 1 |
T.dog.3-w Parzych 7 |
  |   |   |   | T.dog.3-w Parzych 7 |
Dyd.WDŻ w rodz.I-ćw Czupryński 10 |
  |   |
13,45-15.15 |   |   | Sem.n.mgr.(T) T |
  | Pedeut.-w Zellma 5 |
  |   |   |   | Dyd.WDŻ w rodz.I-ćw Czupryński 4 |
Dyd.rel.II-ćw. Bielinowicz 3 |
  |
15,30-17.00 |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 1 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 5 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |
17,15-18.45 |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   | Pr.kan.6-ćw Świto 26 |
  | Patrologia-ćw. Wiśniewski 5 |
Pr.kan.5-w Świto 5 |
  | Pr.kan.5-w Świto 5 |
  | Homil.2-w Wiszowaty 2 |
  |   |   |
10,15-11.45 |   | T.dog.5-ćw Rabczyński 26 |
  | T.mor.5-w Jucewicz 26 |
Pr.kan.6-ćw Świto 5 |
  | Homil.2-w Wiszowaty 5 |
  | KNS 2-w Guzowski 2 |
  | T.dog.5-w Rabczyński 4 |
  |
12,00-13.30 |   | T.dog.5-w Rabczyński 26 |
  | T.mor.5-w Jucewicz 2 |
Dyd.rel.IV-ćw Zellma 5 |
  | Muzyka kościelna 9-ćw Ropiak P1 |
  | KNS 2-w Guzowski 2 |
  | Dyd.rel.IV-ćw Zellma 7 |
  |
13,45-15.15 |   |   | Sem.n.mgr.(T) T |
Patrologia-ćw. Wiśniewski 5 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   |   | T.pastor.-w Hajduk 10 |
  |   |   |   |   |   |   |
10,15-11.45 |   |   |   | T.mor.5-w Jucewicz 26 |
T.pastor.-w Hajduk 2 |
  |   |   | KNS 2-w Guzowski 2 |
  | T.dog.5-w Rabczyński 4 |
  |
12,00-13.30 |   | T.dog.5-w Rabczyński 26 |
  | T.mor.5-w Jucewicz 2 |
Dyd.rel.IV-ćw Zellma 5 |
  |   |   | KNS 2-w Guzowski 2 |
  | Dyd.rel.IV-ćw Zellma 7 |
  |
13,45-15.15 |   |   | Sem.n.mgr.(T) T |
  | T.pastor.-w Hajduk 7 |
  |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 1 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 5 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |
17,15-18.45 |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   | Animacja i organizacja duszpasterstwa-ćw Duksa 6 |
  |   | Pr.kan.7-ćw Ostrowski 6 |
  |   | Animacja i organizacja duszpasterstwa-ćw Duksa 7 |
  | Pr.kan.7-ćw Ostrowski 30 |
  |   |
10,15-11.45 |   | Teor.i praktyka spowiedzi-cw Machinek 6 |
Wykł.mon.-w Górzyński s.sem |
T.biblijna-w Żywica 5 |
Teor.i praktyka spowiedzi-w Machinek 26 |
  |   | T.biblijna-w Żywica 7 |
Wykł.mon.-w Górzyński s.sem |
Teor.i praktyka spowiedzi-w Machinek 1 |
  |   |
12,00-13.30 |   |   | Psych.pastoralna-ćw Opalach 11 |
Homil.4-w Wiszowaty 11 |
Liturgika 5-cw Matczak 11 |
  |   | Muzyka kościelna 11-ćw Ropiak 10 |
Psych.pastoralna-ćw Opalach 11 |
Homil.4-cw Wiszowaty 11 |
  |   |
13,45-15.15 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   |   |   | Filozofia-w Kieliszek 26 |
  |   |   |   |   | Metody badań w naukach o rodzinie-w Pawlik 26 |
10,15-11.45 |   |   |   |   |   | Doradztwo zawodowe-cw Kamilewicz 26 |
  |   |   |   |   | Małż.i rodz.w kulturach i religiach-w Pawlik 26 |
12,00-13.30 |   |   |   |   |   | Doradztwo zawodowe-cw Kamilewicz 26 |
  | Biomedyczne podst.życia w rodz.-w. w. Badowska 1 |
  |   |   | Filozofia-w Kieliszek 26 |
13,45-15.15 |   |   |   | Małż.i rodz.w Biblii(15)-ćw Nalewaj 1 |
Tech.inf(n)-cw Bielinowicz 3 |
Małż.i rodz.w kulturach i religiach-w Pawlik 26 |
  | Biomedyczne podst.zycia w rodz.-cw. Badowska 1 |
  | Anat.i fizj.czł-w Mikołajczyk 1 |
Małż.i rodz. w Biblii-w Wojciechowski 5 |
Empatia w relacjach osobowych-ćw Rozen 26 |
15,30-17.00 |   |   |   | Hist.społeczna Europy-w Wiśniewski 5 |
Organizacja czasu wolnego-ćw Zellma 1 |
Małż.i rodz. w kulturach i religiach-cw Pawlik 26 |
  |   |   | Anat.i fizj.czł-ćw. Mikołajczyk 1 |
Organizacja czasu wolnego-ćw Zellma 5 |
Empatia w relacjach osobowych-ćw Rozen 26 |
17,15-18.45 |   |   |   | Małż.i rodz. w Biblii-w Wojciechowski 5 |
Małz.i rodz. w prawie polskim-ćw. Szewczyk 1 |
  |   |   |   | Hist.społeczna Europy-w Wiśniewski 4 |
Tech.inf(n)-cw Bielinowicz 3 |
  |
19,00-20.30 |   |   |   | Polityka rodzinna w Polsce i krajach UE-w Jodkowski 4 |
Małż.i rodz.w prawie polskim-w Szewczyk 1 |
  |   |   |   | Polityka rodz. w Polsce i krajach UE-ćw Jodkowski 4 |
  |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   | Metodyka pracy kuratora sądowego-ćw Maliszewska 1 |
Sem.n.lic. N1 |
  |   |   |   |   |   |   |   |   |
10,15-11.45 |   | Podst.pr.karn.i rodz.-w Szwejkowska 1 |
Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie-w Jucewicz 4 |
  |   |   |   | Podst.pr.karn.i rodz.-w Szwejkowska 1 |
  |   |   |   |
12,00-13.30 |   | Doradztwo zawodowe-w Kamilewicz 1 |
Przeciwdzialanie przemocy w rodz.-ćw Jucewicz 4 |
Sekty i nowe ruchy religijne-cw Hajduk 26 |
  |   |   | Dziecko i dzieciństwo w zmieniającym się społ.-w Dagiel 3 |
  | Anat.i fizj.czł-ćw. Mikołajczyk 1 |
  |   |
13,45-15.15 |   | Doradztwo zawodowe-w Kamilewicz 1 |
  | Sekty i nowe ruchy religijne-cw Hajduk 26 |
  |   |   |   |   | Anat.i fizj.czł-w Mikołajczyk 1 |
  |   |
15,30-17.00 |   | Dziecko i dzieciństwo w zmieniającym się społ.-w Dagiel 2 |
  | PdW(Jasinski) Jasiński 1 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 5 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |
17,15-18.45 |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   | Sem.n.lic. N1 |
Podst.ekonomii-w Merło 1 |
  |   |   |   |   | Podst.ekonomii-w Merło 2 |
  |   |
10,15-11.45 |   |   | Konwersatorium (Kamilewicz) Kamilewicz 7 Konwersatorium (Ewertowski) Ewertowski 5 |
Diagnoza i terapia ped.-w Duksa 1 |
  |   |   |   |   |   | Komunik.interp.(n)-ćw. Rozen 2 |
  |
12,00-13.30 |   |   | Fundusze i programy UE-ćw Zielińska-Szczepkowska 7 |
Małż.i rodz.w Biblii(30)-ćw Nalewaj 1 |
  |   |   |   |   | Diagnoza i terapia ped.-w Duksa 2 |
Opieka paliatywno-hospicyjna-w Rozen 2 |
  |
13,45-15.15 |   |   | Fundusze i programy UE-ćw Zielińska-Szczepkowska 7 |
  |   |   |   |   |   | Małż.i rodz.w Biblii(30)-ćw Nalewaj 2 |
Komunik.interp.(n)-ćw. Rozen 2 |
  |
15,30-17.00 |   |   | Konwersatorium (Kamilewicz) Kamilewicz 7 |
PdW(Jasinski) Jasiński 1 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 5 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
Konwersatorium (Ewertowski) Ewertowski 2 |
  |
17,15-18.45 |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   | Fotografia w przestrz.transm.-w Wadowski 2 |
  |   |   | Teatr i widowiska kulturowe-ćw Jodkowski 2 |
  | Warsztaty animacji kult.III-cw Duksa 6 |
  |   |
10,15-11.45 |   |   | Psych.spol-w(15) Opalach 26 |
Fotografia w przestrz.transm.-w Wadowski 2 |
  |   |   | Teatr i widowiska kulturowe-ćw Jodkowski 2 |
  | Warsztaty animacji kult.III-cw Duksa 6 |
  |   |
12,00-13.30 |   |   | Obrzędowość w rodzinie-w Kamilewicz 26 |
Warsztaty animacji kult.III-cw Duksa 5 |
  |   |   | Muzealnictwo i wystawiennictwo-w Jodkowski 7 |
  | Reklama i marketing medialny w kulturze-cw Karczewski 6 |
  |   |
13,45-15.15 |   |   | Obrzędowość w rodzinie-w Kamilewicz 4 |
Środki komunikacji społecznej-ćw Jucewicz 10 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   | Sem.n.mgr(NR) N2 11 |
  | Reklama i marketing medialny w kulturze-cw Karczewski 10 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   |   |   | Psych.społ-w(30) Opalach 30 |
  |   |   |   |   | Psych.społ-w(30) Opalach 30 |
10,15-11.45 |   |   |   |   |   | Psych.społ-ćw(30) Opalach 30 |
  |   |   |   |   | Psych.społ-ćw(30) Opalach 30 |
12,00-13.30 |   |   |   |   | Rodz.w wym.hist-w Hajduk 2 |
Wielokulturowosc i regionalizm-ćw Ewertowski 30 |
  |   |   |   | Wielokulturowość i regionalizm-w Ewertowski 5 |
Teor.kultury-w Pawlik 30 |
13,45-15.15 |   | sem.mgr(N)I N2I 11 |
  |   | Metody pracy z grupą-w Czupryński 2 |
Wielokulturowosc i regionalizm-ćw Ewertowski 30 |
  |   |   |   | Antropologia-ćw. Pawliszyn 4 |
Teor.kultury-cw Pawlik 30 |
15,30-17.00 |   | Hist.sztuki-w Jodkowski 1 |
  |   | Tech.inf.-komunik-cw Bielinowicz 3 |
Fil.społ.-w Ewertowski 30 |
  | Estetyka...-ćw. Dagiel 1 |
  | Metody pracy z grupą-ćw Czupryński 7 |
Tech.inf.-komunik-cw Bielinowicz 3 |
Teor.kultury-cw Pawlik 30 |
17,15-18.45 |   | Estetyka...-ćw. Dagiel 2 |
  |   | Rodz.w wym.hist-w Hajduk 2 |
  |   | Analiza dem-w Nyklewicz 1 |
  | Małż.i rodz.w trad.judeochrz-w Nalewaj 7 |
Fil.społ-ćw Ewertowski 1 |
  |
19,00-20.30 |   | Dziedzictwo kult.Eur.-ćw Jodkowski 1 |
  |   | Dziedzictwo kult.Eur.-ćw Jodkowski 2 |
  |   | Analiza dem-ćw. Nyklewicz 1 |
  | Małż.i rodz.w trad.judeochrz-w Nalewaj 7 |
Antropologia-w Pawliszyn 2 |
  |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   | Metodyka pracy opiekuńczo-wychowawczej-ćw Kamilewicz 2 |
Metodyka pracy opiekuńczo-wychowawczej-ćw Kamilewicz 4 |
  |   |   |   | Teatr i widowiska kulturowe-ćw Jodkowski 2 |
  |   |   |   |
10,15-11.45 |   | Metodyka nauczania języka obcego-ćw Piechocka 2 |
Psych.spol-w(15) Opalach 26 |
  |   |   |   | Teatr i widowiska kulturowe-ćw Jodkowski 2 |
  |   |   |   |
12,00-13.30 |   | Literatura w wychowaniu dziecka-ćw Dagiel 2 |
Wiedza o muzyce-w Ropiak 5 |
  |   |   |   | Metodyka nauczania języka obcego-ćw Piechocka 2 |
  |   |   |   |
13,45-15.15 |   | Literatura w wychowaniu dziecka-w Dagiel 2 |
  |   |   |   |   | Literatura w wychowaniu dziecka-w Dagiel 2 |
  |   |   |   |
15,30-17.00 |   | Sem.n.mgr(NR) N2 11 |
  |   |   |   |   | Wiedza o muzyce-w Ropiak 2 |
  |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   |   |   | Psych.społ-w(30) Opalach 30 |
  |   |   |   |   | Psych.społ-w(30) Opalach 30 |
10,15-11.45 |   |   |   |   |   | Psych.społ-ćw(30) Opalach 30 |
  |   |   |   |   | Psych.społ-ćw(30) Opalach 30 |
12,00-13.30 |   |   |   |   | Rodz.w wym.hist-w Hajduk 2 |
Wielokulturowosc i regionalizm-ćw Ewertowski 30 |
  |   |   |   | Wielokulturowość i regionalizm-w Ewertowski 5 |
Teor.kultury-w Pawlik 30 |
13,45-15.15 |   | sem.mgr(N)I N2I 11 |
  |   | Metody pracy z grupą-w Czupryński 2 |
Wielokulturowosc i regionalizm-ćw Ewertowski 30 |
  |   |   |   | Antropologia-ćw. Pawliszyn 4 |
Teor.kultury-cw Pawlik 30 |
15,30-17.00 |   | Hist.sztuki-w Jodkowski 1 |
  |   | Tech.inf.-komunik-cw Bielinowicz 3 |
Fil.społ.-w Ewertowski 30 |
  | Estetyka...-ćw. Dagiel 1 |
  | Metody pracy z grupą-ćw Czupryński 7 |
Tech.inf.-komunik-cw Bielinowicz 3 |
Teor.kultury-cw Pawlik 30 |
17,15-18.45 |   | Estetyka...-ćw. Dagiel 2 |
  |   | Rodz.w wym.hist-w Hajduk 2 |
  |   | Analiza dem-w Nyklewicz 1 |
  | Małż.i rodz.w trad.judeochrz-w Nalewaj 7 |
Fil.społ-ćw Ewertowski 1 |
  |
19,00-20.30 |   | Dziedzictwo kult.Eur.-ćw Jodkowski 1 |
  |   | Dziedzictwo kult.Eur.-ćw Jodkowski 2 |
  |   | Analiza dem-ćw. Nyklewicz 1 |
  | Małż.i rodz.w trad.judeochrz-w Nalewaj 7 |
Antropologia-w Pawliszyn 2 |
  |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   |   | Pr.zakonne-w Szewczyk 11 |
  |   |   |   |   |   |   |
10,15-11.45 |   |   |   | Kośc.pr.majątkowe-ćw Szewczyk 11 |
Kan.pr.karne-w Ostrowski 11 |
  |   |   |   | Kan.pr.karne-w Ostrowski 30 |
  |   |
12,00-13.30 |   |   |   | Pr.zakonne-w Szewczyk P2 |
Kośc.pr.majątkowe-w Ostrowski 7 |
  |   |   |   | Kan.pr.karne-cw Ostrowski P1 |
  |   |
13,45-15.15 |   |   |   | Pr.zakonne-ćw Szewczyk 2 |
Sem.n.mgr(PK) P 11 |
  |   |   |   | Kośc.pr.majątkowe-w Ostrowski 30 |
  |   |
15,30-17.00 |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 1 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |   |   |   | PdW(Jasinski) Jasiński 5 PdW(Nalewaj) Nalewaj 2 PdW(Wojciechowski) Wojciechowski 4 |
  |   |
17,15-18.45 |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |   |   |   | PdW(Karczewski) Karczewski 1 PdW(Pawliszyn) Pawliszyn 2 |
  |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
10,15-11.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
12,00-13.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
13,45-15.15 |   |   |   | Sem.dr. Żywica 11 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   | Metodologia badań naukowych Wiszowaty 11 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   | Metodologia badań naukowych Wiszowaty 11 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
10,15-11.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
12,00-13.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
13,45-15.15 |   |   |   | Sem.dr. Żywica 11 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   | Metodologia badań naukowych Wiszowaty 11 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   | Metodologia badań naukowych Wiszowaty 11 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
10,15-11.45 |   |   |   | Nauczanie Biblii na tematy moralne Wojciechowski 30 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
12,00-13.30 |   |   |   | Nauczanie Biblii na tematy moralne Wojciechowski 3 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
13,45-15.15 |   |   |   | Sem.dr. Żywica 11 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
8,30-10.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
10,15-11.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
12,00-13.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
13,45-15.15 |   |   |   | Sem.dr. Żywica 11 |
  |   |   |   |   |   |   |   |
15,30-17.00 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
17,15-18.45 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
19,00-20.30 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
Astar Plany. http://www.astar05.pl | |