Opinie o studiach

Studentów i Absolwentów kierunku studiów nauki o rodzinie: 

"Kadra dydaktyczna i władze dziekańskie nie są anonimowymi ludźmi, patrzącymi na studenta z góry. Przeciwnie, są życzliwi, otwarci i przystępni dla studentów". 
J.R.

"Wydział jest bardzo sprawny, jeżei chodzi o sprawy organizacyjne, papierkowe itp. Zawsze wszystko było wiadomo co, jak i gdzie. Pracują tam bardo mili i pomocni ludzie, zarówno wykładowcy, jak i pozostali pracownicy Wydziału". 
M.S.

"Położenie Wydziału - hmmmm... Patrząc na to piękno, aż chciało się żyć".  
S.K.

"Atosmoeferę anonimowości zmniejszają przedmioty do wyboru (kilka), na których studenci tworzą grupy złożone z różnych roczników i kierunków". 
T.S.

"Kawiarenka, w której można miło spędzić czas i zjeść coś ciepłego". 
E.K.

"Strona Wydziału, na bieżąco aktualizowane są wszystkie informacje o życiu wydziału, a przede wszystkim informacje niezbędne dla stduenta. Kalendarz wydziałowy - świetna sprawa". 
J.W.

"Plan zajęć pozwala na rozwój swoich zainteresowań bądz pracę. Zajęcia są średnio przez trzy dni w tygodniu, super sprawa!". 
A.K.

 

Studentów kierunku studiów prawo kanoniczne: 

"Prężnie dzialający samorząd studenci i możliwość wykazania się w pracach różnych kół studenckich".  
A.K.

"Profesjonalna kadra nauczycielska, bardzo życzliwi ludzie, chętnie wchodzący w dialog ze stduentami".
A.Z.

"Bardzo dogodnie ułożony plan zajęć, bez okienek, zajęcia w dwa lub trzy dni w tygodniu". 
M.K.

"Fajną sprawą jest możliwość wykazdu na konferencje i sympozja do innych uniwersytetów" 
D.K.

"W dziekanacie i sekretariacie pracują bardzo sympatyczne panie, każda z nich ma przydzelony kierunek studiów, dzięki temu znają studentów i orientują się we wszystkich potrzebnych sprawach". 
J.C.

Wielką zaletą Wydziału jest położenie. Piękna, cicha okolica, gdzie nie odczuwa się zgiełku miasta. Obok znajdują się dwa stawy, boisko do piłki, korty tenisowe i hala sportowa". 
M.C.


Studentów i Absolwentów kierunku studiów teologia:
 

"Ogomnym pozytywem jest możliwość wspólnego studiowania alumnów WSD "Hosianum" z pozostałymi studentami. Jest to naprawdę znakomita możliwość dla świeckich, aby zonaczyć, iż ksiądz to też człowiek, który dopiero po przejściu całej drogi formacji kapłańskiej otrzymuje święcenia kapłańskie". 
J.R.

"Ludzie przyjaźnie nastawieni do siebie".
M.R.

"Dogodny plan zajęć". 
J.D.

"Zajęcia prowadzą ciekawi ludzie, w większości pasjonaci swojej dziedziny, życzliwie nastawieni do studenta, otwarci na dialog i dyskusje". 
B.M.