Głosujemy na naszego Belfra 2018

Ks. dr Marek Jodkowski

 

Gala Belfra UWM 2017 oraz koncert Soyka Trio

 

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie zaprasza na Galę Belfra UWM 2017, podczas której zostanie wyłoniony najlepszy nauczyciel minionego roku akademickiego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Laureat wybierany jest poprzez głosowanie internetowe, a wyniki zostaną ogłoszone podczas Gali.

 

Rezultaty plebiscytu przekładają się na punktację w Lidze Wydziałów, czyli corocznej konkurencji ustalającej kolejność poszczególnych wydziałów w studenckiej paradzie podczas Kortowiady – Najlepszych Juwenaliów w Polsce.

 

Całe wydarzenie uświetni występ zespołu Soyka Trio, którego gwiazdą jest Stanisław Soyka – legenda polskiej muzyki. Koncert odbędzie się w ramach Coolturalnego Studenta, czyli cyklicznego wydarzenia, podczas którego prezentują się najlepsi polscy artyści.

 

Gala odbędzie się już 24 stycznia 2018 r. o godzinie 19:00 w Centrum Konferencyjnym UWM (ul. Dybowskiego 1). Bilety będą dostępne do 24 stycznia (włącznie) w Biurze Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM przy ul. Kanafojskiego 1 (DS 2), pokój 1, od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 13:00.

 

Więcej informacji: www.facebook.com/events/208440989704561/