Kontakt

REGIONALNE CENTRUM INFORMATYCZNE

10-710 Olsztyn, ul. Słoneczna 54

 Tel.: 89 523 47 69 / Fax: 89 524 51 91

e-mail: rci_sekretariat@uwm.edu.pl


KONTAKT

mgr Andrzej Rydzewski - dyrektor
tel. 89 523 45 35, tel. kom. +48 519 832 394, e-mail: andrzej.rydzewski@uwm.edu.pl, pok. E 2/3

mgr Emilia Olender - prowadzenie biura RCI
tel. 89 523 47 69, e-mail: emilia.olender@uwm.edu.pl, pok. E 2/2

 

Zakupy sprzętu komputerowego i oprogramowania

lic. Ewa Pasemko - organizacja ogólnouczelnianych zakupów sprzetu komputerowego i oprogramowania
tel. 89 523 45 45, tel.kom.+48 605 342 084, e-mail: ewap@uwm.edu.pl, pok. E 2/4

mgr Leszek Ołdakowski - organizacja ogólnouczelnianych zakupów sprzetu komputerowego (drukarki, kserokopiarki, skanery)
tel. 89 524 61 71, tel.kom. +48 691 522 524, e-mail: leszek.oldakowski@uwm.edu.pl, pok. E 2/2

 

Dział Aplikacji i Obliczeń Naukowych email: admin-rci@uwm.edu.pl

inż. Przemysław Bieńkowski 
tel. 89 523 45 90, tel.kom. +48 691 767 651, e-mail: pbienkowski@uwm.edu.pl, pok. E 2/16

lic Michał Pilarski 
tel. 89 524 52 52, tel. kom. +48 667 888 161, e-mail: michal.pilarski@uwm.edu.pl, pok. E 2/17

inż. Arkadiusz Czapla  
tel. 89 524 64 62, tel. kom. +48 603 304 067, e-mail: arkadiusz.czapla@uwm.edu.pl, pok. E 2/15

 

Wsparcie techniczne ogólnouczelnianych serwisów WWW

Dominik Łukasik - Full Stack Developer
tel. 89 523 49 46, e-mail: dominik.lukasik@uwm.edu.pl, pok. E 2/17

Damian Wejner - Web Developer 
tel. 89 523 49 46, e-mail: damian.wejner@uwm.edu.pl, pok. E2/17

 

Dział Edukacji Informatycznej e-mail: szkolenia-rci@uwm.edu.pl

mgr Katarzyna Gargas 
tel. 89 523 44 54, e-mail: kgargas@uwm.edu.pl, pok. D 2/9

mgr Cezariusz Radomski 
tel. 89 524 61 63, e-mail: c.radomski@uwm.edu.pl, pok. D 2/9

 

Dział Uczelnianej Sieci Komputerowej - Serwis komputerowy

tel. 89 524 65 65 ul. Oczapowskiego 6, pok. 14,15 i 16

Arkadiusz Zbieć - kierownik - e-mail: arek.zbiec@uwm.edu.pl

Arkadiusz Grzesiak e-mail: arkadiusz.grzesiak@uwm.edu.pl

Kamil Czubkowski e-mail: kamil.czubkowski@uwm.edu.pl

lic. Szymon Walkowski e-mail: szymon.w@uwm.edu.pl

 tel. 89 524 62 60 (obsługa - WNS, WS, WL, SZP, jednostki w centrum Olsztyna)

Bartosz Jaworski e-mail: bartosz.jaworski@uwm.edu.pl

tel. 89 524 51 13 (obsługa - WH, WPiA, WMW, jednostki obejmujące Kortowo III)

 

Program SIMPLE.ERP (obsługa serwisu komputerowego- Rektorat )

tel. 89 524 56 50

inż. Karol Gajocha e-mail: karol.gajocha@uwm.edu.pl

Tomasz Dorsz e-mail: tomasz.dorsz@uwm.edu.pl