k o n k u r s na stanowisko asystenta w Instytucie Sztuk Pięknych w Zakładzie Grafiki Pracownia Fotografii

DZIEKAN WYDZIAŁU SZTUKI
UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE

o g ł a s z a   k o n k u r s
na stanowisko asystenta
w Instytucie Sztuk Pięknych
w Zakładzie Grafiki
Pracownia Fotografii

Zgłaszający się do konkursu winni spełniać następujące warunki:

• posiadać dyplom magistra ukończenia uczelni artystycznej w dyscyplinie sztuki piękne;
  • posiadać dorobek artystyczny w zakresie fotografii; ponadto znać historię fotografii, style i kierunki we współczesnej fotografii artystycznej; posiadać wiedzę o tradycyjnych technikach fotograficznych (fotografia analogowa, techniki szlachetne). Znajomość i umiejętność posługiwania się studyjnym sprzętem oświetleniowym (lampami o widmie ciągłym i wyładowczym). Znajomość profesjonalnego sprzętu fotograficznego i jego akcesoriów. Profesjonalna znajomość techniki i technologii fotograficznej. Znajomość organizacji planów zdjęciowych w studio i w plenerze. Podstawowa znajomość gramatyki języka filmowego. Ogólna znajomość i umiejętności w zakresie fotografii reklamowej i produktowej. Profesjonalna znajomość programów grafiki komputerowej. Photoshop, Lightroom, After Effect. Znajomość programu montażowego Adobe Premiere. Podstawowa znajomość rysunku (praktyczna)
  • umiejętność organizowania projektów artystycznych, warsztatów;
  • predyspozycje do dalszego rozwoju artystycznego i naukowego

Kandydaci składają w Dziekanacie Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,
ul. Szrajbera 11, pokój 112 następujące dokumenty:

• podanie skierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie
  • życiorys
  • kwestionariusz osobowy ze zdjęciem
  • dyplom magistra sztuki
  • udokumentowane osiągnięcia artystyczne, naukowe i dydaktyczne
  • opinię z ostatniego miejsca pracy
  • oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku określonym
    w ogłoszonym konkursie
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych zwykłych (obowiązująca w UWM).

Ponadto:

• Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest jednoznaczne z odrzuceniem jego oferty
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym /tekst jedn. Dz. U 2012.poz.572
    z późn. zm./.
  • Wynagrodzenie na stanowisku asystenta zawiera się w przedziale: 2 400-2 800 PLN brutto.

DATA OGŁOSZENIA: 20. 08. 2018 r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 03. 09. 2018 r.

Dziekan

prof. dr hab. Benedykt Błoński, prof. zw.

dokument do pobrania w jpg