Wyniki Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Uprzejmie informujemy,  że w dniach 27.03.2020 r. i 2.03.2020 r.  odbyło się posiedzenie Komisji Konkursu Plastycznego - 5 edycja. Komisja wyłoniła z pośród 128 prac nadesłanych przez 85 uczestników 34 finalistów. Nominowanych do nagrody zostało 13 osób a nagrodzono i wyróżniono 7 osób. Lista finalistów i laureat.ów znajduje się w załączniku.

Serdecznie gratulujemy laureatom i finalistom oraz prosimy o przysyłanie oryginałów wyłonionych prac do 31.03.2020 r. na adres: Instytut  Sztuk Pięknych, ul. Szrajbera 11, 10-007 Olsztyn (z dopiskiem p. nr 13)

Na specjalne życzenie prace po wystawie będą odsyłane na koszt uczestnika.

Pokonkursowa wystawa prac finalistów i nagrodzonych prac odbędzie się w kwietniu  w 2020 r. w Galerii Przepompownia w Instytucie Sztuk Pięknych. O szczegółach związanych z wystawą poinformujemy Państwa drogą mailową oraz zamieścimy informację na stronie Wydziału Sztuki.