WAŻNA INFORMACJA. ISIC i ubezpieczenie NNW + OC

Kartę ISIC (która jest jednocześnie międzynarodową, elektroniczną legitymacją studencką) i ubezpieczenie NNW + OC można zakupić na dwa sposoby:

• Bezpośrednio u pracownika Dziekanatu
  • Internetowo na stronie www.russ.uwm.edu.pl/ubezpieczenie

Informacja o ubezpieczeniu:

• Numer polisy: COR220681– ochrona udzielana jest 24 h na dobę na terenie Europy
  • Ubezpieczyciel: Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., 02-675 Warszawa, ul. Wołoska 22 A
  • Data ważności karty ISIC i ubezpieczenia: od następnego dnia po opłaceniu ubezpieczenia do 30.09.2022
  • Ubezpieczenie w zakresie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) w Europie:
    • Wariant I – Suma ubezpieczenia do 20 000 zł – koszt ubezpieczenia 55 zł
    • Wariant II – Suma ubezpieczenia do 40 000 zł – koszt ubezpieczenia 75 zł
    • Ubezpieczenie w zakresie OC podczas praktyk, zajęć organizowanych przez UWM: 10.000 zł

Zakup bezpośrednio u pracownika Dziekanatu:

W celu zakupu karty ISIC wraz z ubezpieczeniem NNW i OC, udaj się do właściwego dla Twojego kierunku dziekanatu. Zabierz ze sobą odliczoną składkę za ubezpieczenie. Pierwszoroczni studenci mogą dokonać zakupu w trakcie spotkań organizacyjnych. Na wybranych kierunkach, sprzedażą zajmują się również starości kierunków/grup.

Po opłaceniu składki w ciągu 2-3 tygodni (na uczelniany adres e-mail) przesłane zostanie świadectwo ubezpieczeniowe oraz numer legitymacji ISIC wraz z instrukcją jej aktywowania.

Zakup bezpośrednio przez stronę ISIC:

1. Wejdź na stronę www.russ.uwm.edu.pl/ubezpieczenie
  2. Na stronie znajdziesz przekierowanie do zakupu ubezpieczenia – wariantu I (za 55 zł) oraz wariantu II (za 75 zł). Wybierz interesujący Cię wariant i kliknij w link.
  3. Uzupełnij niezbędne dane w formularzu, poniżej znajdziesz podpowiedź do wybranych pól:
    1. Numer legitymacji, to numer albumu (znajduje się z przodu legitymacji oraz na USOSie)
    2. Poświadczenie statusu studenta (możesz wgrać skan/zdjęcie dwóch stron legitymacji studenckiej lub poprosić pracownika dziekanatu o przesłanie skanu takiego poświadczenia)
    3. Zdjęcie do legitymacji ISIC (możesz je pobrać np. z USOSa lub serwisu IRK)
    4. Zalecamy podawanie uczelnianego adresu e-mail w domenie @student.uwm.edu.pl
    5. Pamiętaj aby w formularzu w polu Nazwa Wydziału wybrać z listy swój wydział.
    6. Po wypełnieniu wszystkich pól przejdź dalej i dokonaj płatności elektronicznej.