Konferencja Naukowo-Techniczna PROBLEMY GOSPODARKI ENERGIĄ I ŚRODOWISKIEM

Stowarzyszenie Naukowo – Techniczne „Energia i Środowisko w Mleczarstwie", Wydział Nauk Ekonomicznych oraz Wydział Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie mają zaszczyt zaprosić na XXXVIII-mą Konferencję nt. „Problemy gospodarki energią i środowiskiem", która odbędzie się w dniach 2 – 5 września 2019 w Hotelu Borowianka*** w Ostrowie Wielkopolskim.

Celem konferencji będzie wymiana doświadczeń i poglądów oraz integracja środowiska  naukowego i praktyków zainteresowanych problematyką gospodarki energią i środowiskiem sektora przemysłu spożywczego.

Licząc na przyjęcie zaproszenia, zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi pod adresem https://forms.gle/UCFEChH4cuPX5xJD8.

Jednocześnie uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o tym wydarzeniu w swoim środowisku.

Osoba do kontaktów: Przewodnicząca Konferencji Dr hab. inż. Katarzyna Banach, prof. UWM, Katedra Towaroznawstwa Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM, e-mail: katarzyna.banach@uwm.edu.pl