Stypendium dla Wybitnych Młodych Naukowców w rękach doktoranta związanego z Wydziałem Nauki o Żywności Jakuba Morze

W ostatnim tygodniu czerwca Minister Edukacji i Nauki przyznał Stypendia dla Wybitnych Młodych Naukowców. Jedno z nich trafiło do doktoranta związanego z naszym Wydziałem, Pana JAKUBA MORZE.
Pan Jakub od 6 lat pracuje w zespole naukowym prof. Katarzyny Przybyłowicz z Katedry Żywienia Człowieka Wydział Nauki o Żywności UWM Olsztyn Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Zainteresowania naukowe Pana Jakuba skupiają się na problematyce prewencji chorób przewlekłych, ze szczególnym uwzględnieniem epidemiologii żywienia.
W poprzednich latach Doktorant odbywał staże badawcze w Niemieckim Instytucie Żywienia Człowieka oraz na Uniwersytecie Harvarda i już jako młody naukowiec może poszczycić się wieloma naukowymi osiągnięciami.
Naszemu Stypendyście serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.