Studenci na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

Dnia 7 marca 2019 roku studenci piątego roku Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Uniwersytetu Warmińsko -  Mazurskiego w Olsztynie brali udział w  Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack.  Towarzyszyli im opiekunowie z Katedry Technologii i Chemii Mięsa. Głównym celem wyjazdu było poszerzenie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie technik pakowania, automatyki, stosowanych materiałów opakowaniowych, oraz metod druku i etykietowania. Spora część prezentowanej ekspozycji wystawienniczej oraz towarzyszących im prelekcji dotyczyła zagadnień logistycznych. Podczas wydarzenia studenci mogli poznać szeroką ofertę opakowań przeznaczonych do stosowania w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym czy chemicznym.