SEMINARIUM DOKTORANCKIE, 11 lutego 2019, godz. 12.00, sala 503

Seminaria Doktoranckie - Posiedzenie Komisji ds. Nauki i Współpracy

Uprzejmie informuję, że w dniu 11 lutego 2019 roku (poniedziałek) o godz.12.00, w sali nr 503 (blok nr 43) Wydziału Nauki o Żywności UWM w Olsztynie, odbędzie się Posiedzenie Komisji ds. Nauki i Współpracy, w tym Seminaria Doktoranckie.

Porządek spotkania przewiduje:

1. 1.      Seminarium doktoranckie Pani mgr inż. Urszuli Śliwki (opiekun naukowy: dr hab. inż. Katarzyna Przybyłowicz, prof. UWM), wystąpienie na temat:  „Badanie współzależności pomiędzy wzorami żywienia i wybranymi  wskaźnikami antropometrycznymi kobiet ciężarnych i ich noworodków na wyspie Jersey Zjednoczonego Królestwa (wśród ludności rdzennej oraz napływowej z Wielkiej Brytanii, Polski i Portugalii)”.
  2. 2.      Seminarium doktoranckie Pani mgr inż. Małgorzaty Frajberg (opiekun naukowy: dr hab. inż. Katarzyna Przybyłowicz, prof. UWM, opiekun pomocniczy: dr inż. Lucyna Kłębukowska), wystąpienie na temat: „Żywienie dzieci a mikroflora przewodu pokarmowego   w  obrazie parametrów diagnostycznych”.
  3. 3.      Seminarium doktoranckie Pani mgr inż. Natalii Mikołajczak (opiekun naukowy: dr hab. inż. Iwona Konopka, prof. UWM), wystąpienie na temat: „Zastosowanie pochodnych kwasów fenolowych do stabilizacji bioolejów roślinnych”.
  4. 4.      Seminarium doktoranckie Pani  mgr Agnieszki Lucyny Skwarek (opiekun naukowy: prof. dr hab. inż. Małgorzata Darewicz, drugi opiekun naukowy: dr hab. Beata Jarmołowska, prof. UWM ), wystąpienie na temat: Multibioactive peptides after milk and cheese digestion”/„Multibioaktywne peptydy uzyskane w wyniku trawienia mleka i sera” [interdyscyplinarne studia doktoranckie - Bioeconomy/ Biogospodarka].
  5. 5.       Dokonanie oceny przebiegu seminariów i ewentualne poparcie wniosków Doktorantów o otwarcie przewodów doktorskich przez Radę Wydziału  Nauki o Żywności UWM w Olsztynie.
  6. 6.      Sprawy różne.

Przewodnicząca Wydziałowej Komisji ds. Nauki i Współpracy