Rekrutacja na wizyty studyjne studentów WNoŻ w wybranych zakładach przemysłu spożywczego Unii Europejskiej, w ramach projektu "Program Rozwojowy UWM w Olsztynie"

Rekrutacja kandydatów do realizacji
Zadania 6. „Warsztaty i wizyty studyjne dla studentów/ek WNoŻ”
w ramach projektu „Program Rozwojowy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie”  (nr POWR.03.05.00-00-Z310/17) współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

Nabór dotyczący  Modułu 2/Zadania 6:
wizyty studyjne w wybranych zakładach przemysłu spożywczego Unii Europejskiej

KOŃCZY SIĘ DNIA 14 LISTPOPADA, O GODZ. 15.00

Dokumenty można pobrać ze strony: www.zpr.uwm.edu.pl (Zakładka: Strefa Studenta / Wydział Nauki o Żywności /  Warsztaty i wizyty studyjne)

Prosimy o niewpisywanie dat w  składanych dokumentach.

Wyjazd planowany jest w terminie 24-29 listopada 2019 roku.

Program wyjazdu przewiduje zwiedzanie m.in.:
* GEA Westfalia Separator (Oelde, Niemcy)
* Browar Potts (Oelde, Niemcy)
GEA Farm Technologies (Boenen, Niemcy)
* Hochschule Offenburg (Offenburg, Niemcy)
* Oberkirche
r Winzer eG (Oberkirch, Niemcy)
* SM MLECZ (Wolsztyn, Polska)

Uczestnikom wizyt studyjnych oferowane będzie nieodpłatne pokrycie kosztów wyjazdu (kosztów transportu, noclegów, całodziennego wyżywienia oraz ubezpieczenia NNW na czas wizyty studyjnej).

Szczegóły dotyczące rekrutacji zostaną zamieszczone wkrótce na stronie www WNoŻ oraz pod adresem www.zpr.uwm.edu.pl!!!

Asystent Koordynatora Wydziałowego Projektu
dr inż. Adriana  Łobacz