„Pro Juvenes 2021” zwieńczone sukcesem Koła Naukowego Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej podsumowane uroczyście

W zeszły czwartek odbyło się wręczenie listów gratulacyjnych Organizatorom „II Dni Świadomości Żywieniowej” skierowanych przez Dziekan Wydziału Nauki o Żywności UWM w Olsztynie, Prof. Małgorzatę Darewicz oraz Prodziekana ds. studenckich dr Adama Więka.

Podczas spotkania podsumowano wydarzenie, podjęto rozmowę na temat zbliżających się wielkimi krokami „III Dni Świadomości Żywieniowej” oraz wspominano „świeżą” wygraną „Pro Juvenes”, którą wydarzenie otrzymało w kategorii Studenckie Inicjatywy Prozdrowotne.

Listy gratulacyjne otrzymali Członkowie Koła Naukowego Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej (mgr inż. Aleksandra Purkiewicz, Klaudia Majewska, Szymon Jagłowski, inż. Karolina Lisińska, Marta Kaczmarczyk, Karolina Balcerczyk, Paulina Prostko, Weronika Marcinkowska, Wiktoria Stepnowska, mgr inż. Natalia Marat, Małgorzata Pułjanauskas, Karolina Łukasiewicz, Julia Pucer, Aleksandra Junel, Mateusz Meier oraz Edyta Rółkowska) oraz Opiekun Koła - dr inż. Joanna Ciborska, w uznaniu niezwykłego zaangażowania w aktywność społeczną środowiska studenckiego
oraz organizacji i kreatywności wykazanej podczas „II Dni Świadomości Żywieniowej”.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a spędzony w radosnej atmosferze czas zwieńczył przygotowany specjalnie na tą okazję, przepyszny tort.