Komunikat o błędzie

• Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in drupal_settings_initialize() (line 747 of /www/htdocs/wnz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_configuration() (line 2637 of /www/htdocs/wnz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_page_cache() (line 2649 of /www/htdocs/wnz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_database() (line 2739 of /www/htdocs/wnz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_variables() (line 2759 of /www/htdocs/wnz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in Database::openConnection() (line 1744 of /www/htdocs/wnz/includes/database/database.inc).

Pani dr inż. Wioleta Chajęcka-Wierzchowska otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Pani dr inż. Wioleta Chajęcka-Wierzchowska, adiunkt z Katedry Mikrobiologii Przemysłowej i Żywności, (kierownik: dr hab. inż. Anna Zadernowska, prof. UWM), znalazła się w gronie 211 młodych naukowców, którzy w 2019 roku otrzymali stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców. Stypendia przyznawane są badaczom, którzy prowadzą innowacyjne badania naukowe na wysokim poziomie i cieszą się imponującym dorobkiem naukowym o wysokim prestiżu i międzynarodowym zasięgu. W tegorocznej edycji wpłynęło prawie 1,5 tys. wniosków o przyznanie stypendium, Pani doktor zajęła 17 miejsce na liście rankingowej. Stypendium będzie otrzymywała przez okres 3 lat.

Serdecznie gratulujemy Pani Doktor, życząc tym samym dalszych sukcesów naukowych oraz zawodowych oraz spełnienia w życiu osobistym.