BAL INŻYNIERSKI ZA NAMI!!

Dnia 25 stycznia w Hotel HP Park Olsztyn odbył się bal podsumowujący 3,5 letni okres cudownych studiów na Wydziale Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Zniecierpliwieni goście przyjeżdżali już na godzinę przed zaplanowanym rozpoczęciem uroczystości. Na samym wstępie każdy nowo przybyły na czerwonym dywanie gość otrzymał powitalnego szampana.

Swoją obecnością zaszczyciło studentów Grono Dziekańskie Wydziału Nauki o Żywności oraz opiekunowie poszczególnych kierunków. Wspólnie wznieśliśmy tradycyjny toast, za pomyślność przyszłych inżynierów oraz oficjalnie rozpoczęty bal. Od tej chwili pary nie opuszczały parkietu, aż do białego rana. Zabawę podkręcał Wodzirej łącząc wszystkich studentów podczas Belgijki i wielu innych atrakcji.

Szaleństwom nie było końca, a zadowolenie i uśmiech na twarzach balowiczów świadczyły o wyśmienitych nastrojach. Władze Uczelni również towarzyszyły studentom niemalże do rana.

Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę!