Technik Produkcji / Otoplastyk

W związku z rozwojem sprzedaży aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Technik Produkcji / Otoplastyk w Olsztynie.

Opis stanowiska:
Na tym stanowisku wykorzystywać będziesz program do trójwymiarowego projektowania indywidualnych wkładek usznych oraz obudów aparatów słuchowych wewnątrzusznych. Po zaprojektowaniu i wydrukowaniu na naszych drukarkach 3D produkty trzeba wykończyć przy pomocy mikro-szlifierki oraz polerki lub polakierować. W aparatach słuchowych dodatkowo trzeba polutować elementy elektroniczne i przetestować gotowy aparat na maszynie pomiarowej.

Wymagania:

  • Zdolności manualne;
  • Umiejętność odwzorowania modelu oraz oceny estetycznej wykonywanych produktów;
  • Umiejętność obsługi komputera (m.in. programów Microsoft Office: Excel, Outlook);
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Dyscyplina pracy, sumienność, odpowiedzialność, kultura osobista;
  • Dyspozycyjność, praca pod presją czasu.

Dodatkowe atuty:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie w pracy z mikro-szlifierką i lutownicą;
  • Wiedza z zakresu elektroniki;
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B1) w tym zagadnień technicznych;
  • Doświadczenie w pracy z drobnymi elementami;
  • Doświadczenie w pracy z technologią druku 3D będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę zawartą bezpośrednio z GNP Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o.o.;
  • Pracę w systemie dwuzmianowym;
  • Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami;
  • Opcjonalne szkolenia zagraniczne (wymagana dobra znajomość języka angielskiego);
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w ramach szkoleń technicznych i produktowych.

CV wraz z adnotacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na e-mail: biuro@resound-polska.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.