PROJEKTANT/KONSTRUKTOR

Praca w biurze projektowo konstrukcyjnym w Firmie Ostróda-Yacht

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzanie koncepcji technicznych na podstawie specyfikacji produktu;
  • Zbieranie danych do specyfikacji produktu;
  • Przygotowanie dokumentacji 3D/2D;
  • Udział w testowaniu nowych oraz instniejących produktów;
  • Przygotowanie danych do konstrukcji pod względem kosztów jej wytworzenia i funkcjonalności;

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne;
  • zaawansowana znajomość aplikacji: AutoCAD, EXCEL, (mile widziana znajomość RHINOCEROS, CorelDRAW);
  • Pozytywnym Atutem będzie znajomość programów 3d Typu: Rhino, Catia, CREO PARAMETRIC lub pokrewne;

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w
  • branży jachtowej;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • pakiet socjalny

Oferty wysyłać proszę pod adres mailowy
D.Siwkowski@ostroda-yacht.com.pl