Programista robotów przemysłowych

Profil firmy: czołowy producent elementów z tworzyw sztucznych (firma z 20 letnią tradycją)
Siedziba firmy: Bydgoszcz

PROGRAMISTA ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Zakres obowiązków:

  • Programowanie CNC robotów przemysłowych KUKA KRC2 z użyciem systemu CAM (PowerMILL Robot lub Robot CNC i Eureka). Programowanie 6-cio osiowe w zakresie obróbki skrawaniem.
  • Samodzielny dobór narzędzi i parametrów skrawania tworzyw sztucznych (ABS, PC, PP itp.).
  • Nadzór nad przebiegiem obróbki.
  • Wsparcie merytoryczne dla operatorów ww. robotów.
  • Optymalizacja procesu produkcji  w celu poprawy jakości i efektywności pracy.

Wymagania:

  • Mile widziane 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych KUKA KRC2 z użyciem systemu CAM.
  • Praktyczna znajomości technologii obróbki skrawaniem.
  • Znajomość oprogramowania PowerMILL Robot lub Robot CNC i Eureka.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Samodzielność na stanowisku pracy.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Elastyczność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań.

Stanowisko będzie funkcjonować w Dziale Rozwoju i Projektowania, w zespole 2 inżynierów, podległość bezpośrednia pod kierownika działu.

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kierowanie CV na adres:  joanna.kurcz@wp.pl
tel. 692 672 793